Навигация+ 

Вибираємо якісний алюмінієвий профіль

Опубликовано Октябрь 9, 2017 – 18:38

На вітчизняному ринку компаній, що спеціалізуються на продажу алюмінієвого профілю, багато. Придбати дану продукцію споживачеві не складе проблеми. Єдина складність - вибрати дійсно якісний і довговічний матеріал.

Купить алюминиевый L-профиль можно здесь по лучшей цене

Алюмінієвий профіль - конструкційний матеріал, що поєднує в собі невелику вагу і стійкість до різних зовнішніх впливів. Для його виготовлення використовують три сировинних компонента - сплав алюмінію, кремній і магній. За рахунок останніх двох виробам отримують поліпшені ливарні властивості. Алюмінієві профілі відмінно свердлити, шліфуються, подаються фрезеруванні і зварюванні, з них дуже просто створювати найрізноманітніші конструкції. Відсутність у виробах токсичних компонентів робить їх безпечними в екологічному плані.

За формою перетину алюмінієвий профіль поділяють на дві категорії:

порожнистий ( «Д»);

суцільний ( «С»).

Залежно від цільового призначення вироби можуть містити замкнуті і відкриті порожнини різної форми. Поверхня профілів може піддаватися додатковій обробці. Шляхом анодування і полімеризації отримують вироби з поверхнею, забарвленою в різні відтінки. Продукцію, яка імітує фактуру натурального дерева, виготовляють за рахунок нанесення на метал спеціальної ПВХ-плівки. З необробленого алюмінію продукцію виготовляють рідко, оскільки в природному стані матеріал сильно схильний до корозійних процесів.

Виробництво профілю з алюмінію здійснюється з різним ступенем точності. Для споживача це повинно бути визначальним критерієм для вибору. Чим складніше повинна бути підсумкова конструкція, в якій буде використаний профіль, тим більшою точністю він повинен володіти. Залежно від цього параметра вся продукція ділиться на кілька категорій з відповідним маркуванням, де «Н» - нормальна точність, а «ПП» - підвищена.

Похожие страницы