Навигация+ 

Вибираємо охоронну систему для будинку и Security Shop

Опубликовано Ноябрь 17, 2016 – 12:57

Щоб убезпечити свій будинок, необхідно розібратися які бувають охоронні сигналізації.

Постова охорона є найбільш простим способом захисту будинку від недоброзичливців. В обов'язки сторожа може входити як спостереження за прибудинковою територією, так і затримання зловмисника при спробі проникнення в будинок. Все залежить від вашої з ним домовленості. Охоронець з хорошою фізичною підготовкою, який має досвід роботи в охоронних структурах, напевно затримає злочинця. Але сторож може упустити момент, коли злодій проникне у ваші володіння або бути в змові з ним.

Основна функція автономної сигналізації - це відлякування гучним звуком. Якщо у двір або в будинок забереться крадій, спрацює сирена. Крім того, можна зробити так, щоб у вікнах спалахнуло світло і «загавкав» собака. Така система користується великою популярністю у покупців завдяки простоті і невисокої вартості. До її складу входять різні датчики, сирени і стробвспишкі. Включення / вимикання сигналізації здійснюється за допомогою брелока або клавіатури. Однак на територію може проникнути сусідський або бездомний пес, наприклад. У такому випадку потрібно встановити датчики, що реагують на живу істоту вагою лише від 40 кг.

Сьогодні найбільш професійну охоронну сисетму пропонує фірма Security-shop, відвідавши їх сайт security-shop.com.ua кожен клієнт отримає першокласний сервіс, відмінну якість і ціни.

Основним завданням відеоспостереження є візуальний контроль за тим, що відбувається всередині будинку і / або біля нього. Крім того, такий спосіб захистити своє житло від зловмисників дозволяє зафіксувати момент злочину і зберегти запис. Наприклад, злочинець зник з дому раніше приїзду поліції, але, переглянувши відеоархів, співробітники правоохоронних органів зможуть знайти його, якщо особа зловмисника не було приховано під маскою.

У комплект відеоспостереження входять: реєстратор, відеокамери, монітор (його роль може грати як комп'ютер, так і домашній телевізор), а також блок живлення. Фахівці радять додати до вище перерахованого обладнання охоронні датчики, які здатні включати відеокамери в момент якої-небудь події.


Завдяки цій системі при вторгненні на вашу територію ви отримаєте дзвінок з мовним повідомленням про тривогу або СМС-повідомлення на свій мобільний. Повідомлення може отримати також сусід, з яким ви підтримуєте добрі відносини. Він в свою чергу, перебуваючи вдома, подзвонить в поліцію. На жаль, поліція не завжди оперативно реагує, тому зловмисник може встигнути сховатися до її приїзду.

Ще GSM-сигнал легко заглушити за допомогою недорогого обладнання. Однак деякі GSM сигналізації мають вбудований захист від глушіння сигналу. Цей момент потрібно враховувати при її виборі. Включення / вимикання режиму охорони у даної системи проводиться за допомогою пульта дистанційного керування. Крім охоронної функції, за допомогою сигналізації GSM можна встановити певну температуру в будинку, прослуховування, відеоспостереження і т. Д.

Похожие страницы