Навигация+ 

Вибираємо квартиру в новобудові

Опубликовано Июль 3, 2018 – 10:05

При виборі квартири в новобудові перший критерій, на який слід звернути увагу - це тип будинку, де ви будете купувати житло. За типами новобудови поділяють на цегляні, монолітні, панельні і їх різновиди - цегляно і панельно-монолітні. Повністю цегляні будинки відносяться до будівель еліт-класу, і квартири в них найдорожчі. Ці будинки є найбільш комфортними і екологічними. Але вони будуються довше, ніж інші типи новобудов.

Для тех, кто любит удобство и уют, ЖК Greenville Park – это комфорт, безопасность и выгодные квадратные метры бизнес-класса по лушим ценам.

Монолітні новобудови - це будинки бізнес-класу. Вони будуються з бетонних блоків. У квартир в таких будинках індивідуальне планування, хороша тепло- і звукоізоляція. Новобудови даного типу міцніші і довговічніші. Монолітні бетонні стіни зовні обкладають цеглою або панелями, звідси і назви різновидів - панельно- або цегляно-монолітні.

Найбільш дешевими є квартири в будинках панельного типу, які відносяться до економ-класу. У таких будинках квартири не можна довільно переплановувати, щоб не пошкодити несучі стіни. Крім типового планування житло в цих будинках характерно поганий акустичної ізоляцією і термоізоляцією. Термін експлуатації таких будівель не довше 50 років.

Отже, ви визначилися з типом будинку, тепер зверніть увагу на кількість поверхів в будинку, розмір території для паркування машин, або наявність підземної парковки. Тому що, якщо це багатоповерхівка без підземного паркінгу, то навколо повинна бути велика вільна площа, інакше весь двір буде впритул заставлений машинами. Тому поцікавтеся у забудовника, скільки машиномісць припадає на одну квартиру, повинно бути мінімум одне місце на одну квартиру.

Ще зверніть увагу на те, скільки квартир на одному поверсі в одному під'їзді. Чим їх менше, тим краще і, звичайно ж, дорожче. Будуються і вдома з різною кількістю квартир на поверсі в різних під'їздах, вони називаються багатосекційними.

Слід звернути увагу на те, скільки в будинку ліфтів, і якої вони якості. Головна вимога до них - безшумність. Часто забудовники з метою економії встановлюють більш дешеві і менш якісні ліфти. Також дуже важливим є розмір площ сходових і ліфтових площадок, наявність сміттєпроводу, сигналізації і приміщення для консьєржа.

Важливий критерій при виборі квартир в новобудовах - інфраструктура: наявність дитячих садів, шкіл, магазинів та інших громадських закладів. Іноді будинки будуються з тим розрахунком, що їх перші поверхи будуть відведені під магазини, салони краси, відділення банків, кафе, спортивні комплекси тощо

З огляду на все це, ви гарантовано підберете оптимальний варіант для придбання квартири в новобудові.

Похожие страницы