Навигация+ 

Вибираємо пістолет для монтажної піни

Опубликовано Декабрь 15, 2016 – 15:37

Безумовно, використання пістолета (або, як його називають монтажники, «пенника») має ряд переваг:

Ви економите час. На відміну від побутових балонів, при використанні яких неможливо регулювати подачу піни і в результаті доводиться зрізати надлишки по завершенню робіт, пістолет має спеціальний регулятор виходу герметика. Це дає вам можливість контролювати процес запінення і позбавляє від зайвих клопотів щодо усунення надмірного матеріалу і очищення предметів, на які могла потрапити піна.

Магазин "PROFI TRADE" предоставляет широкий выбор пистолет для монтажной пены по доступным ценам.

Ви економите гроші. Незважаючи на те, що професійний балон коштує трохи дорожче, пістолет окупиться вже після використання 3-4 балонів. Так відбувається завдяки більш економічній витраті і можливості багаторазового використання балона встановленого в пістолет - піна не застигає, як в побутових балонах через 1,5-2 години, а зберігається в придатному для роботи стані до кількох місяців.
Ви економите місце. Можливість застосування пістолета в важкодоступних місцях позбавляє Вас від необхідності придбання додаткових інструментів або насадок.


Ви просто чудовий господар. Ваша дружина ніколи не буде викликати «чоловіка на годину», тому що у Вас завжди напоготові заряджений пістолет і Ви вже сам собі професіонал. Використання пістолета для монтажної піни не вимагає спеціальних технічних знань і підготовки. Адже конструкція і міцність вельми проста. Не вдаючись в зайві подробиці, можна виділити наступні його основні елементи: стрижень з двома клапанами, гвинтова шайба для кріплення балона, пусковий механізм (курок), регулятор подачі піни і ручка для зручності використання.

Відповідно, коли Ви накрутили балон, піна через спеціальний клапан потрапляє в трубку, що подає, а після натискання на пусковий механізм клапани в стрижні відкриваються і піна подається назовні. Повернувши регулятор подачі (як правило, розташований на задній частині пістолета) до кінця вправо, Ви перекриєте подачу піни з балона. В такому стані піна в даній конструкції може зберігатися до півроку.

Похожие страницы