Навигация+ 

Використання ліпнини з гіпсу в будинку

Опубликовано Ноябрь 15, 2016 – 22:59

Ліпний декор поєднує в собі не тільки зміна фактури монотонно рівної стіни, але і створює ледь вловиме відчуття ексклюзивності, розкоші, оригінальності приміщення. Виконані в гіпсі орнаменти можуть мати різні мотиви, і підходять не тільки для оформлення житлових приміщень, а й при обробці офісів, кабінетів, приймалень залів, ресторанів і кафе.

Ліпнина з гіпсу підбирається з урахуванням обсягу приміщення, стилю його майбутнього оформлення, інтенсивності використання, але головне - призначення. Традиційно, в кімнатах з високими стелями застосовуються елементи в стилі класицизму, бароко або ренесансу, невеликі і затишні кімнати будуть ефектно виглядати з ліпниною складної конфігурації під стиль модерн або арт-деко.

Такі стилі як бароко або ампір - більш індивідуальні, надають більше свободи вибору для дизайнера, модерн і класицизм - більш універсальні стилі, проте їх використання пов'язане з використанням тільки класичних мотивів і елементів. Навіть настільки популярний на сьогоднішній день стиль хай-тек або лофт допомагає втілити декоративну ліпнину, створюючи яскравий художній акцент.

Сегодня вы можете купить формы для изделий из гипса по самой доступной цене и нужной формы.

Переваги гіпсової ліпнини:

Це стильно - вироби з гіпсу не часто зустрінеш в інтер'єрах, і вони вигідно доповнюють інтер'єр, роблять його незвичайним.
Це безпечно, адже гіпс - повністю натуралньний матеріал, не виділяє токсичних парів в приміщенні;
Довговічність - гіпсова ліпнина пройшла крізь століття, доказів надійності і довговічності, як при внутрішній обробці, так і при зовнішній.

Похожие страницы