Навигация+ 

Як облаштувати маленьку кухню

Опубликовано Февраль 6, 2018 – 12:56

У сучасному суспільстві кухня стала дуже важливим і необхідним атрибутом. Хоча її розміри в багатьох будинках далекі від меж мріяння і, навіть, від меж необхідної.

Житловий комплекс Теремок на своєму сайті teremki-bud.com.ua/ пропонує чудовий вибір квартир, дома знаходяться біля красивої природи.

За статистикою людина, в середньому, витрачає на сніданок від 10 - 20 хвилин. Приблизна кількість прийомів їжі за добу від 2 - 4. Приблизно якщо в сім'ї 2 людини, то на підготовку витрачається 3 -4 години, а якщо Ви любите готувати або у Вас велика сім'я, то час збільшується вдвічі. Тому при наявності маленької кухні необхідно правильно облаштувати її і зробити умови перебування оптимально зручними. Як це зробити?

У таких випадках, маленького приміщення, відведеного під кухню, потрібно правильно вибрати меблі, максимально зберегти вільний простір, а при можливості і збільшити його. Що стосується простору, його можна збільшити за допомогою наявного балкона. Слід балкон до площі кухні, що допоможе збільшити функціональність, площа і зробити інтер'єр більш цікавим. Далі потрібно приділити особливу увагу вибору меблів і її функціональності. Не варто нагромаджувати кухню великою кількістю громіздких меблів, слід використовувати навісні шафки, але вони повинні бути вузькими по ширині, але при цьому можуть бути висотою до стелі. Далі величезну увагу вимагає вибір обіднього столу. Стіл не повинен займати багато місця, займати центральне місце на кухні, а повинен бути місцем для додаткових робочих поверхонь і по можливості на ньому може розміститися частина побутової техніки. Щоб сховати стіл, можна використовувати стіл-трансформер, що ховається в вузькій тумбочці, або перенести стіл, на територію колишнього балкона, відокремивши обідню зону від основного простору, мешкаючи цим, імітацію їдальнею. Або стіл може ховатися під стільницею інших меблів або була продовженням підвіконня.

Також можна вчинити зі стільцями, що можуть бути у вигляді тумбочок, а при непотрібності можуть ставитися один на одного і перетворюватися в кухонну шафу-штовхав. Ще при можливості, є варіант, коли холодильник переносять в іншу кімнату, щоб звільнити додатковий простір. Або ще іноді використовують таку ідею, коли кухню поєднують із сусідньою площею кімнати і отримують кухню-їдальню, кухню-вітальню або кухню-вітальню. Але в такому випадки потрібно встановити хорошу витяжку, щоб аромати їжі не поширювалися по всьому простору.

Що стосується кольору стін і меблів, як і маленькі кімнати, маленькі кухні мало відрізняються. Слід вибирати світлі тони, які приносять більше світла в Вашу кухню і візуально збільшують простір. Застосуйте фантазію, і Ваша кухня буде не тільки зручною, але і затишною.

Похожие страницы