Навигация+ 

Як побудувати заміський будинок з мінімальними витратами часу, сил і фінансів?

Опубликовано Октябрь 4, 2017 – 13:54

Якщо є необхідність побудувати заміський будинок недорого, ми починаємо шукати шляхи економії: шукаємо компанії, які могли б виконати будівельні роботи недорого, розмірковуємо про притягнення друзів і знайомих, прикидаємо, які роботи можна було б виконати власними силами для помітного зниження вартості будівництва. Звичайно ж, при цьому ми шукаємо і доступні будівельні матеріали.

Купить квартиру в Квартира в ЖК «Крона Парк» или ЖК «Лесной квартал» в Броварах — мечта, которую легко осуществить и наши специалисты помогут вам в этом.

Тим часом, правильним підходом може стати пошук зручною, доступною технології будівництва. Будівництво заміських будинків можна зробити простою справою, якщо використовувати технологію Велокс: саме вона дозволяє найбільш гнучко економити, не втрачаючи при цьому в якості. Ну а швидкість будівництва - питання окреме.

Давайте почнемо саме з швидкості, адже для багатьох саме цей показник - критичний. Не дарма кажуть, що час - гроші, адже оселившись в власний заміський будинок, можна відмовитися від орендованого житла, швидше виплачувати кредит і т.д. Зверніть увагу на той факт, що сама назва Велокс - латинське слово, яке перекладається, як «швидко». Навіть нефахівці можуть побудувати і ввести в експлуатацію двоповерховий заміський будинок, всього за один сезон!

Питання вартості будівництва - найчастіше найважливіший, адже навіть маючи достатню суму, краще побудувати заміський будинок більшої площі, отримати кращий результат за ті ж гроші. А що говорити про тих сім'ях, які змушені будуватися в кредит? Звичайно ж, вони будуть раді заощадити кожну копійку! Тому Велокс - це унікальна можливість зробити дешевше будівництво заміських будинків, і цією можливістю скористалося і користується прямо зараз безліч сімей, які обрали для себе заміський формат житла в нашому регіоні.

Доступна вартість житла досягається за рахунок розумної економії: справа в тому, що переважна кількість технологій, представлених на сучасному будівельному ринку, припускає використання одних і тих же матеріалів і для будівництва несучих конструкцій, і для їх утеплення: в разі монолітного і крупноблочного будівництва цим матеріалом є не такою вже дешевий залізобетон.

Інший підхід: будинки мають залізобетонний «скелет», який утеплений щепоцементнимі плитами і пінополістиролом. Що найприємніше, додаткових робіт з утеплення виконувати не доведеться: і щепоцементниє плити і листи пінополістиролу - це і є опалубка, в яку вкладається сталева арматура і заливається бетонний розчин. Ця технологія дійсно дозволяє економити час і гроші, більш того - дає величезний заділ ще більшої економії шляхом використання власної, умовно безкоштовною, робочої сили.

Похожие страницы