Навигация+ 

Що таке канадські будинки і які їхні головні особливості?

Опубликовано Январь 20, 2017 – 18:30

Сучасне західне суспільство влаштоване таким чином, що прагне отримати якомога більше благ від економічної діяльності. І каталізатором зростання сучасної західної економіки є будівельна індустрія. Були часи, коли вартість будинків була настільки велика, що багато людей просто не могли дозволити собі покупку приватного будинку, але заповзятливі канадці вийшли з положення, придумавши нову конструкцію приватного будинку з сип-панелей.

Быстрое и качественное продвижение сайта киев по выгодной цене.

Каркасні будинки використовувалися в Європі з 16 століття, але будувалися вони цілком з деревини, причому такі будинки довго не могли простояти. Інша справа в наш час, коли замість дерев'яної обшивки, стали застосовуватися сип-панелі, які є сучасним високотехнологічним недорогим композитним матеріалом нового покоління. Це так звані канадські будинки, які представляють собою каркасні будови із застосуванням зовнішньої обшивки з сип-панелей.


Даний матеріал складається з трьох шарів, де в середині є теплоізоляційний шар, а два інших, внутрішній і зовнішній, є прекрасними сучасними композитними матеріалами, які забезпечують будовою і міцність і гнучкість одночасно. Серед найважливіших відмінних рис канадських будинків, можна виділити їх невисоку вартість, швидкість збірки, буквально пара тижнів, і чудові звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики.

Таким чином, саме канадські будинки в наш час користуються великою популярністю, так як будуються швидко, і можуть прослужити багато років. Причому вартість на канадські будинки зі збільшенням попиту на даний тип будівель тільки зменшується. І тому в наш час все більше число людей вважає за краще використовувати саме цей тип будівель у себе на заміській ділянці.

Похожие страницы