Навигация+ 

Як вибрати конвеєрну стрічку.

Опубликовано Ноябрь 7, 2017 – 19:53

На виробничих підприємствах постійно виникає необхідність в транспортуванні різних вантажів, які можуть бути готовою продукцією або складовими деталями, які вимагають переміщення на різних стадіях технологічного процесу. Для транспортування застосовуються спеціальні конвеєри. Вони встановлюються на заводах, складах, аеропортах, шахтах і інших об'єктах, де необхідно переміщення предметів.

Только у нас транспортерная лента отличного качества.

У кожному конвеєрі є транспортенная стрічка , яка і здійснює переміщення виробів на території підприємства або будь-якого іншого об'єкта. Конвеєр є найважливішою складовою виробничого процесу, тому він повинен бути надійним і повністю відповідати вимогам, що пред'являються, тому дуже важливо, щоб кожен елемент транспортного обладнання був правильно підібраний і забезпечував надійну роботу. Особливу увагу слід виділяти вибору стрічки, яка може мати найрізноманітніші характеристики.

Правильно підібрана конвеєрна стрічка буде повністю справлятися зі своїми завданнями, не допускаючи зупинки виробничого процесу. Стрічка, яка використовується для переміщення вантажів, в першу чергу, підбирається по конструкції. Стрічки, які використовуються для транспортування вантажів, підбираються за властивостями поверхні. Для роботи з гарячими виробами встановлюються термостійкі, здатні витримувати значне температуру нагрівання, а також трудногорючие, що забезпечує пожежну безпеку на підприємстві.

Якщо конвеєр встановлюється на заводі, де необхідна транспортування деталей, покритих маслом, що часто відбувається на автомобільних заводах, використовуються стрічки, виготовлені з мастилостійких матеріалів. На конвеєрах, які забезпечують переміщення вантажу під кутом, застосовується шевронна стрічка з ребрами захоплення різної конфігурації, які також підбираються, спираючись на тип переміщуваних вантажів. Кожна стрічка конвеєра повинна обов'язково відповідати вимогам за міцністю, тому що в противному випадку може вийти з ладу набагато швидше, ніж належить. Стиковка конвеєрних стрічок «гарячим» методом - це найбільш підходящий спосіб збільшення їх міцності ...

Вибором конвеєрних стрічок повинні займатися фахівці високого рівня, які зможуть підібрати варіант, оптимально відповідний за експлуатаційними характеристиками і забезпечує надійну і тривалу роботу без збоїв і поломок, що дуже важливо для будь-якого виробничого об'єкта.

Похожие страницы