Навигация+ 

ЯК ВИБРАТИ ОГОРОЖУ ДЛЯ ДІЛЯНКИ?

Опубликовано Август 13, 2021 – 20:17

Як вибрати огорожу для заміського ділянки. Потрібно враховувати стиль збудованого будинку, його розміри. На що звернути увагу в першу чергу?

Купить на сайте https://zabor24.com.ua/ograzhdeniya/ograzhdeniya-dlya-dachi.html/ вы можете ограждение для дачи по очень выгодной цене.

Як тільки на дачній ділянці закінчується будівництво такого довгоочікуваного будиночка і демонтуються тимчасові огорожі будмайданчика, перед власниками встає проблема. Адже ділянка повинна мати огорожу. Чому? Так уже склалося здавна, що наші предки навколо своїх осель зводили огорожі, іноді декоративні, але частіше неприступні. Головною їх функцією було не допустити вторгнення ворогів і небажаних гостей на територію власника.

Забір і сьогодні несе цю функцію, але вже набагато рідше. Люди все більше довіряють охорону своєї території професійним охоронним фірмам. Так що, в більшості випадків вони мають лише чисто естетичну функцію і вказують межі ділянки.

Будматеріалів, придатних для будівництва огороджень, дивно багато. Багато хто, не задоволені нудною огорожею, виконаної з одного матеріалу, будують паркани з застосуванням декількох з них, за індивідуальним проектом.

Головне, на що треба неодмінно звернути увагу - це на те, наскільки майбутня споруда впишеться в навколишній ландшафт, і наскільки його стиль буде відповідати тому, в якому побудований ваш дачний будиночок. Наприклад, на тлі добротного дерев'яного зрубу буде виграшно виглядатиме дерев'яний же паркан, а ось якщо на вашій ділянці зведений справжній особняк - тоді і огорожа повинна йому відповідати.

Паркан для дачі може бути виконаний з сітки, або бути комбінованим - дерево на бетонному або кам'яному фундаменті. Дачний паркан не повинен бути дуже високим. Він буде відкидати велику тінь, що не дуже корисно зростаючим на вашій ділянці овочам і травам. Вони не будуть отримувати достатньої кількості сонячних променів.

Теж саме можна сказати і про ту ділянку, який розташований в прекрасній мальовничій місцевості - через височенного огорожі ви просто не зможете милуватися навколишніми вас красотами. Тобто, паркан повинен бути невисоким і не монолітним.

Найдорожчими є огорожі, в яких зустрічається коване залізо, а найдешевшими - дерев'яні, бетонні або з металевої сітки.

Дерев'яні огорожі є найбільш недовговічними, незважаючи на прекрасний естетичний вигляд. Плюс, їх необхідно буде постійно оновлювати, підфарбовувати. Металеві паркани - найнадійніші, перевершують їх лише огорожі з натурального каменю. 

Похожие страницы