Навигация+ 

ПЕРЕВАГИ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ

Опубликовано Март 28, 2017 – 19:20

Перше і найголовніше перевага - це унікальність . Адже навіть якщо покриття в двох однакових кімнатах буде наносити один і той же чоловік одним і тим же інструментом, то все одно в підсумку вийде різний малюнок, тому такий тип обробки - відмінний шанс зробити свою кімнату унікальною. До того ж, за допомогою декоративної штукатурки можна добитися імітації покриття під мармур, метал, граніт, шовк і т.д.

Поможет сделать стены надежными и оригинальными декоративная штукатурка купить Вы можете по выгодной цене.

Підходить вона до будь-якого типу інтер'єру , хоч багато хто і вважає, що оптимальніше за все вона вписується саме в класичний інтер'єр. При грамотному підборі кольору і фактури вона стане відмінним доповненням інтер'єру в стилі хай-тек, модерн, мінімалізм.

Наносити декоративну штукатурку нескладно - це скоріше приємний творчий процес, правда, доведеться постаратися з підготовкою поверхні, адже чим чистіше і рівніше вона буде , тим краще буде результат.

Така штукатурка здатна заховати деякі недоліки стін , дрібні тріщини і нерівності, особливо якщо в її склад входять волокна целюлози. До того ж, вона здатна додати теплоту в приміщення, так як якісно підібрана штукатурка разом з хорошою ґрунтовкою - непогані утеплювачі.

Екологічність і безпека - ще одним плюси. Так, декоративна штукатурка виготовляється з натуральних матеріалів, а готове покриття не вбирає запахів, не виділяє шкідливих речовин, тому не здатне заподіяти будь-які незручності або шкоду здоров'ю.

Чи не завдасть клопоту таке покриття і в експлуатації: воно довговічне, стійке до перепадів температури, практично не потребує догляду. Тим більше що в результаті нанесення на поверхні не залишається швів, стиків і інших дефектів.

Звичайно, не можна звернути увагу і на такий прямий недолік як дорожнечу матеріалу. Але якщо врахувати, що таке покриття протримається достатньо довго, буде унікальним, простим в догляді і в ремонті, то і вартість його цілком виправдана.

Похожие страницы