Навигация+ 

ЯК ВИБРАТИ СОБІ КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ?

Опубликовано Октябрь 12, 2018 – 20:26

РОЗТАШУВАННЯ

Якість життя сучасного жителя мегаполісу залежить від декількох факторів: головні з них - це можливість максимально швидко добиратися до місця роботи і мати в шаговом доступі дитячі сади, школи і дозвільні центри. Оцініть, наскільки зручно від новобудови добиратися до кожного з цих місць. Вкрай бажано, щоб школа, розвиваючі гуртки і спортивні секції були в тому ж районі, що і квартира.

На сайте нашего портала вы можете узнать Как найти надежного застройщика в Украине: миссия выполнима и вы сможете купить себе квартиру не боясь, что вас обманут.

Другий момент - наявність близько новобудови станції метро або можливості швидко дістатися до нього на громадському транспорті. Для автомобілістів важлива завантаженість магістралей. Вибирайте квартиру в Москві поряд з швидкими багатосмуговими шосе, бажано вже пройшли процес реконструкції. В цьому відношенні максимально привабливим є житло на Калузькому шосе.

ПЛАНУВАННЯ

Краще - вільна. Тоді міжкімнатні перегородки можна встановити, вибравши той варіант, який підходить для вашої родини. У монолітних будинках опорами є колони (пілони), а не несучі стіни, тому простір в квартирі можна планувати вільно, за винятком «мокрих» зон - санвузлів і кухні.

ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА

Більшість сучасних новобудов - це монолітно-каркасні будинки. Така технологія оптимальна: це теплі, надійні і красиві будівлі з терміном служби більше 150 років. Найдоступніший за ціною тип житла - панельні будинки. Вибравши подібну новобудову, можна значно заощадити. Але низька ціна - мабуть, єдина перевага таких об'єктів. В іншому - одні мінуси. Серед недоліків - невисокі теплоізоляційні якості, обмеження при перепланування і термін служби не більше 70 років за умови капітального ремонту.

ІНФРАСТРУКТУРА

Найкраще вибрати квартиру, яка розташована в житловому комплексі з своєю величезною територією і інфраструктурою. Зверніть увагу на наявність дитячого садка, паркінгу, проект благоустрою та озеленення подвір'я. Ідеально, якщо в крокової доступності від новобудови будуть фітнес-центр, аптека, поліклініка, банки, магазини.

Похожие страницы