Навигация+ 

Який світильник вибрати?

Опубликовано Июль 5, 2018 – 08:41

Коротко про типи світильників, їх особливості та рекомендації щодо вибору.

На нашем сайте вы можете купить накладные светильники, которые прекрасно подойдут под интерьер вашего дома.

Про установку

При установці в натяжна стеля настійно рекомендуємо спочатку вибрати і придбати світильники, а потім переходити до установки натяжної полотна.

Інакше надалі можуть виникнути складності з додаванням світильників (потрібно буде знімати полотно) або з підбором освітлення під готові отвори в стелі, що істотно зменшить ваш вибір.

При підборі світильників під натяжна стеля слід пам'ятати, що не рекомендується встановлювати в них галогенні лампи могутніше 35-40 Вт. В іншому випадку може постраждати матеріал стелі від нагрівання лампи. До світлодіодним і енергозберігаючим лампам це не відноситься, тому що вони істотно менше нагріваються.

Для установки в стелю з гіпсокартону підходять всі моделі. А в натяжна - немає, це обумовлено конструкторськими особливостями, але відповідні моделі окремо відзначені в описі (в фільтрі каталогу можна задати пошук тільки по ним).

Які

За типом установки світильники бувають що вбудовуються (врізні) і накладні.

Під вбудовуються потрібна ніша, в якій робиться отвір і світильник зсередини цієї ніші тримається на пружинах. Накладні кріпляться на саморізи або дюбель-цвяхи до твердого основи.

Також моделі розрізняються типом освітлення, видом застосовуваних ламп, внутрішніми розмірами, умовно поділимо їх на 3 групи і розглянемо основні риси:

з плафоном;

точкові;

яскраві світлодіодні.

Вбудовувані з плафоном

створюють рівномірний безтіньове освітлення

світловий візерунок на стелі

висота внутрішньої частини 3-4 см. (стелю можна зробити вище)

галогенні лампи 35-40 ват, 12 або 220 вольт

освітлення в розрахунку 1 світильник на 1-1.5 кв. метра

Є можливість встановити світлодіодну лампу, але при цьому для деяких ламп потрібна додаткова установка трансформатора (12В постійного струму). Моделі ж ламп з вбудованим трансформатором світять строго вниз і не дадуть світлового візерунка від світильника.

Світлодіодні і енергозберігаючі

яскраві лампи (світлодіодні або люмінесцентні енергозберігаючі)

класичний дизайн

мінімальний нагрів

великий кут розсіювання

внутрішня висота від 38 мм

1 світильник на 2-4 кв. метра (в залежності від потужності лампи).

Точкові

направлене світло

зонування приміщення, створення акцентів

лампи на вибір (галогенна до 35 Вт, енергозберігаючі або яскраві світлодіодні)

внутрішня висота від 7 см. (з потужними енергозберігаючими до 10 см. і більше)

моделі прості класичні та декоративні зі склом або підвісами

Світло в таких світильниках спрямований пучком вниз (як в ліхтарику). Стеля виходить затемненим, а на підлозі висвітлюється простір приблизно в 1 кв. метр.

До речі, при установці цих світильників в натяжна стеля і використанні в них галогенною лампи - лампа повинна бути з алюмінієвим покриттям відбивача (наприклад, як Comtech HE 51 35W GU5.3 алюм. ). Інакше стеля зсередини буде світитися і на ньому будуть видні тіні від проводки і кріплення світильників. Зі світлодіодними лампами цієї проблеми не буде по-замовчуванню.

купить накладные светильники

Похожие страницы