Навигация+ 

Єйськ - місто курорту на Азовському морі

Опубликовано Апрель 21, 2017 – 06:06

Єйськ - це тепле Азовське море і десятки кілометрів узбережжя з піщаними, черепашковими і гальковими пляжами. Це сприятливий клімат, цілющі грязі і мінеральні води. Відпочинок в Єйську - це екологічно безпечні продукти харчування. Провести на курорті Єйськ відпочинок - значить отримати заряд бадьорості і здоров'я на весь рік. Азовське море 2017 чекає на Вас!

Для проживания и отдыха сдаются квартиры в Ейске недорого по выгодной цене, гарантируется надежность и качество.

Курорт і туризм

Сприятливий степовий клімат, рівне пологе дно Азовського моря і вдала троянда вітрів зробили Єйськ ідеальним місцем для дитячого, сімейного та активного відпочинку.

Купальний сезон в Єйську триває з травня по вересень. Влітку повітря прогрівається до + 25-30 градусів. Однак морські бризи добре пом'якшують літню спеку. Майже п'ять місяців можна відпочивати біля моря, а сонячних годин в році від 2300 до 2500.

В останні роки в Єйську спостерігається активне зростання розвитку туристичної інфраструктури. Найбільш помітні зміни торкнулися центральної частини міста та Таганрозької набережній. В Єйську відкриті аквапарк, дельфінарій, океанаріум. Змінився один з найкрасивіших парків на Кубані - парк імені Івана Піддубного.

Єйськ - це і унікальний грязебальнеологіческій морський курорт. Самою природою Єйському району подаровані виняткові можливості поєднання мінеральних вод і лікувальних грязей, які відносяться до високоякісних мінеральних лікувальних гідро-карбонатно-сульфатних, магнієво-кальцієві грязям. За своїми властивостями і якістю вони не поступаються лікувальним грязям Мертвого моря в Ізраїлі і грязям Саксонії.

Кількість туристів, що приїжджають в Єйськ, зростає рік від року. У 2011 році в регіоні відпочило понад 400 тисяч осіб. У планах адміністрації Єйського району - протягом 2-3 років збільшити кількість відпочиваючих до 1 млн.

Клімат і географія

Місто Єйськ розташований на Єйській косі, що омивається водами Азовського моря, а якщо точніше - Таганрозької затоки і Єйського лиману. Це найвіддаленіша точка на північному заході Краснодарського краю.

Клімат в Ейськом районі - помірно континентальний. Пом'якшує вплив на нього чинять водні маси Азовського і Чорного морів, завдяки чому клімат в Єйську вважаються найбільш комфортним для людини, створює сприятливі умови для зміцнення здоров'я людей і багато разів підвищує ефективність курортного відпочинку в Єйську.

пам'ятки

Єйськ - один з небагатьох міст Кубані, якому вдалося зберегти свій самобутній архітектурний вигляд. За кількістю пам'яток історії та культури Ейский район знаходиться на третьому місці в краї - тут знаходяться 613 пам'ятників і меморіалів. 85 - відносяться до пам'ятників історії, 25 - до монументального мистецтва, понад 330 - до пам'ятників архітектури.

Відомі люди

Єйськ подарував Росії десятки і сотні видатних особистостей. Можна назвати такі імена, як І.М. Піддубний, шестиразовий чемпіон світу з класичної боротьби. Перший герой Радянського Союзу військовий льотчик А.В. Ляпидевский, який брав участь у порятунку експедиції Челюскіна. Б.І. Тхор - художник, архітектор, лауреат Ленінської премії, який спроектував Кремлівський Палац з'їздів і спорткомплекс "Олімпійський". С.Ф. Бондарчук - видатний актор і режисер, чий фільм "Війна і мир" першим серед вітчизняних удостоївся кінематографічної нагороди "Оскар". Народна артистка Н.В. Мордюкова і багато інших.

Похожие страницы