Навигация+ 

Будівництво будинків з колоди Ручний Рубки

Опубликовано Январь 23, 2014 – 07:06

Латвия_отделка_(16).jpg  

Січені будинку - поєднання вікових традицій і нових технологій

 

Дерев'яний рубаний будинок протягом століть зайняв стійкі позиції в заміському будівництві.Деревина є унікальним матеріалом, який цінується за свою низьку теплопровідність, екологічність, фактурність, здатність створити сприятливу емоційну атмосферу і наповнити будинок теплом, затишком і гармонією.Естетичний вигляд ручної рубки створює виразний вигляд екстер'єру, рубані дерев'яні будинки радують око вимогливої ​​публіки і приваблюють своєю розкішшю.

 
     
  • прищик в rublennom купол престижно!
  •  
 
     
  • Дерев'яний дім - наша обіцянка ZDORA!
  •  
 

рубленный дом Дмитров Виробничо-будівельна компанія «Русские Хороми» займається виготовленням ексклюзивних рубаних будинків з кедра, сосни і модрини великого діаметру, використовуючи ліс Північної смуги і пропонуючи Вам прийнятні ціни!

 

Дерев'яні будинки покликане вважати «живими», в яких поєднується природний матеріал і ручна праця. рубка_12Деревина, єдиний в природі матеріал, здатний забезпечити оптимальний рівень тепла і вологи всередині будинку, взимку в ньому тепло, а в літню спеку - це оазис прохолоди.Рубаний дерев'яний будинок «дихає», збагачує повітря киснем і фітонцидами.Цей унікальний за своїми властивостями матеріал наповнює повітря всередині приміщення корисними для здоров'я смолами, ефірними маслами і в той же час є справжнім природним антисептиком.Кедровий будинок безсумнівно зміцнить Ваш імунітет і додасть життєвих сил!

 

Зведення рубаних будинків: починаючи з закладних вінців...

 

Postroiv додому з рубленого břevno, вам не потрібно, щоб ustanavlivat 'системи кондиціонування, дерево obladaet унікальною здатністю визначати temperaturnyj баланс.Те ж саме стосується і вологості. За рахунок цих природних процесів, які ми метафорично називаємо «диханням», відбувається постійний повітрообмін - природне вентилювання приміщень.

 

Стіни дерев'яного будинку не потребують традиційної внутрішній обробці: вирівнюванні, штукатурці, декоруванні шпалерами.Рублені стіни різного діаметру, укладені вінцями, прорісовиваніе унікальною текстури деревини крізь спеціальний захисний лак або фарбу самі створює неповторний домашній інтер'єр.

Возможно, вам понравится
Будинок з колоди ручної рубки
Будинок з колоди ручної рубки
Будівництво будинку ручної рубки
Будівництво будинку ручної рубки

З якого матеріалу краще всього побудувати дачу & Nbsp; & mdash; & NBSP; Блог Челябінськ
Це природні екологічні матеріали, розумна ціна, kratčajšie Умови будівництво.Технології, якими сьогодні володіють будівельні компанії, дозволяють побудувати будинок з бруса за 14-25 днів площею 80 кв.км. ..

Похожие страницы