Навигация+ 

Будівництво будинків з колоди Статті

Будинки з колоди: особливості проектування та часті помилки в проектах колод будинків і бань

особенности проектирования домов из бревна Будівництво - загальні питання  

 

архітектури та дизайну  

 

Інтер'єри дерев'яні будинки  
V Duhe РОСІЙСЬКОГО архітектура

 

дах і дах

 

Веранда і тераса  
Duševnaâ гармонія заміський будинок

 

Водопостачання та каналізація  
Тому що без води

 

Опалення та вентиляція

 

Вікна, двері та ін.

 

Ландшафтний дизайн

 

Поговоримо про лазню

 

Сходи в заміському будинку

 

Інтернет, телебачення і ін.

 

(про наболіле - з особистого досвіду спілкування з Замовниками)

 

Баня деревянная с панорамным остеклением Фахівці проектного бюро компанії "Русь Бревенчатая", маючи великий досвід спілкування з забудовниками, накопичили добірку найбільш поширених помилок і оман клієнтів про проектуванні будинків з колоди. Пам'ятаючи про принцип: "попереджений, значить озброєний", ми б хотіли ознайомити, а головне, застерегти Вас від цих помилок.

 

Мріючи про новий будинок, ми зазвичай прокрутити журнали, переглядаємо спеціалізовані сайти в пошуках цікавих рішень.Побачивши красивий фасад і відповідне планування поверхів, ми із завмиранням у серці шепочемо - "ось він, проект нашої мрії".Але все не так просто і головне, як звичайно, в нюансах. Справа в тому, що публікуємо зображення фасадів і плани поверхів це всього лише малюнки, як правило, не вказують на використовувані технічні рішення.А безпосередньо архітектурний проект, на основі якого і ведеться будівництво, потрібно або замовляти окремо, або розробляти самим, відштовхуючись від вподобаного плану.

 

Обов'язково слід звернути увагу на те, для якого типу будівель розроблений проект.Будинок з колоди, на відміну від цегляного, схожий на живу істоту: він буде зменшуватися внаслідок усушки влітку і взимку, а весною та восени - навпаки збільшувати обсяг і висоту.Вся конструкція будинку повинна працювати як єдине ціле, всі елементи зрубу і даху, віконні прорізи і обсад вікон повинні мати можливість зміщуватися один щодо одного в процесі усадки або розширення вінців.Проектувати подібні об'єкти не просто, тому, зваживши всі за і проти, напевно, варто звернутися до професіоналів.Це заощадить Ваш час, і, в кінцевому рахунку, гроші.

 

Звичайно, знайдуться будівельні компанії, які візьмуться побудувати будинок площею 150-200 кв.м по Вашим олівцевим ескізами фасадів і зразковим планам поверхів.Але чи потрібна Вам така "гусарська рулетка"? Крім того, Вам буде складно оцінити і проконтролювати точність виконання окремих елементів зрубу, дотримання технологій рубки, витрата матеріалів і пр.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинку з ОЦ колоди
Будівництво будинку з ОЦ колоди
Будинки з колоди. Будівництво
Будинки з колоди. Будівництво
Будівництво будинків з
Будівництво будинків з

Коли ЗАТ і ВАТ підуть у минуле? & NBSP; & mdash; & NBSP; Бізнес-портал chel.RU
«При цьому пункт 4 статті 97 ГК РФ слід трактувати як встановлення для публічних товариств не виключною, а додаткового обов'язку передати ведення реєстру та виконання функцій лічильної комісії саме незалежному реєстратору, - продовжує Ольга Попова.

Наталія Реснянская: "Якщо дитину позбавити вуличного виховання, то в майбутньому йому знадобляться" курси із забивання цвяхів " & NBSP; & mdash; & NBSP; БІЗНЕС Online. Татарстан
Цього року в одному з дитячих садів міста з'являться будинки на деревах.Директор приватного .. і психологів.

Похожие страницы