Навигация+ 

Будівництво Будинку з рубаної колоди

Будівництво дерев'яних будинків з рубленого колоди

norvezhskijj-zamok При рубці будинку в «канадську чашу» застосовується високоточна підгонка колод, зазори між колодами відсутні, чаша має особливу форму у вигляді трапеції, стіни виглядають суцільним масивом, ущільнювач залишається невидимим.Щілини між вінцями відсутні, це досягається використанням спеціального розмічального пристосування, а утеплювач розміщується вздовж колоди в ізоляційному каналі.При цьому зберігаються всі природні вигини колоди, що саме й надає кожному будинку, кожній стіні неповторність та індивідуальний характер.Вершиною плотницкого майстерності є щільно, з точністю до міліметра підігнані кутові з'єднання колод.Наші майстри з радістю продемонструють вам свою роботу. Власна вага колод в поєднанні з щільною підгонкою надають будинку міцність і надійність.Робиться такий будинок з колод одного діаметру. Діаметр колоди повинен бути не менше 26см.

 

До всіх переваг рубаного будинку, рубка в «канадську чашу» додає наступні плюси:

 
     
  • Повна відсутність зазорів між вінцями після усадки будинку.
  •  
  • Незвичайний і в той же час красивий вид кутів.
  •  
 

мите колоду

 

Ще одним з різновидів домобудівництва з рубленого колоди, є будівництво з «митого колоди».Відмінною рисою «митого колоди» є особливий спосіб обробки колоди при знятті кори, в даному випадку не використовується стандартні інструменти як скобель або рубанок, а застосовується спеціальний апарат, який під великим тиском струменем води счищает кору дерева. kanadskaya-chashka Це технологія унікальна тим що, по-перше, зберігається точна форма дерева, по-друге, зруб після такої обробки практично не вимагає шліфовки, а це додатковий плюс до економії, по-третє, основний захисний шар дерева зберігається повністю, в четвертих використовується відбірна колоду першого зрізу з мінімальною кількістю сучків або повної їх відсутності.

 

«Норвезька рубка» (Лафет)

 

Для любителів дерев'яних будинків і любителів прямих стін існує «лафет».Це колода, обтесані з внутрішньої і зовнішньої сторін будинку. Для того щоб стесана частина виглядала акуратно і красиво слід виконувати ретельну добірку колод по діаметру.Коли колоди будуть мати невеликий розбіг по діаметру, то стесалися щоки будуть приблизно рівними.Щека на колоді запиливается при рубці будинку, в вертикальному рівні відносно один одного.Будинок робиться з колоди двох суміжних діаметрів.

 

Існує ще один різновид рубки, так званий «полулафет».При такій рубці колоду стісується тільки з внутрішньої сторони будинку.При рубці полулафет використовується колода одного діаметру.

Возможно, вам понравится
будинок з колоди будівництво
будинок з колоди будівництво
Будівництво будинку з колоди (04)
Будівництво будинку з колоди (04)
Будинки з рубаної колоди
Будинки з рубаної колоди

РАД виставив на торги 6,4 га землі під будівництво складу в Петербурзі & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини - Нерухомість
Розташований на місці будинку від рубаного břevno (200 квадратних метрів), гостьовий будинок (30 квадратних метрів), гараж (70 квадратних метрів), Ванна, футбольне поле 450 квадратних метрів, спортивні та дитячий майданчик, майданчик для барбекю, альтанка і парковка на 10 місць.

БІЙ ЗА ВИСОТУ & Nbsp; & mdash; & NBSP; Літературний ROSSIA
Журналіст і письменник Борис Земцов в березні-квітні 1993 nahodilsâ років в Що складається РОСІЙСЬКОГО dobrovol'českogo formirovaniya на сайті, Nekogda vhodivšej в складі Югославії, Боснії і Герцеговині.Його спогади про ті події надзвичайно актуальні сьогодні.

Похожие страницы