Навигация+ 

Газ на авто в Києві та Одесі від ГБО Сервис

Опубликовано Август 24, 2018 – 17:33

З підвищенням цін на бензин все більше автомобілістів встановлюють газ на авто.

Неважливо Ви пересуваєтеся на автомобілі тільки по Києву або на великі відстані, встановивши газ на автомобіль Ви будете значно економити на заправці свого автомобіля, адже вартість газу на авто в рази дешевше ніж бензину.

Встановивши Газ на авто тут в нашому технічному центрі в Києві (Троєщина, лівий берег) дозволить вам недорого встановити газ на свій автомобіль і почати економити свої кошти.

У зв'язку з тим що ціни на бензин постійно зростають, ніж раніше Ви встановите газ на свій автомобіль тим Наньша ви почнете економити на заправці свого автомобіля і тим більше Ви зекономите в майбутньому.

У наш час все більше людей замислюються про економію своїх коштів, але єдиним розумним способом на даний момент залишається, встановити газ на авто.

З кожним роком установка газу на авто набуває все більшої популярності, завдяки не тільки економії коштів, але і поліпшенням моторесурсу двигуна автомобіля, зменшенням шуму і збільшення рядок служби двигуна.

Газ на авто в Києві і Одесі - Швидко, якісно, економічно вигідно!

Установка Газа на авто

Установка газобалонного обладнання

Установка Газа на авто - дозволить вам почати економити на заправці свого автомобіля.

В даний час на ринок України надається широкий асортимент газових установок на авто і комплектуючих.

Багато власників своїх автомобілів замислюються про установку газу на авто і починають цікавитися яку установку газу на своє авто краще поставити, якого виробника і який бренд краще вибрати.

Наш технічний цент в Києві на Троєщині (лівий берег) встановлює ГБО (Газ) на авто, тільки перевірене часом обладнання від провідних світових брендів, таких як ATIKER виробник Туреччина, STAG (Польща) з гарантією 3 роки, ZENIT PRO, OBD (Польща) і BRC (Італія).

Провідні світові виробники також не стоять на місці і постійно покращують свою продукцію, що випускається.

Установка газового устаткування на автомобіль

Економічно і надійно!

Установка газового устаткування на автомобіль - найкращий варіант для тих, хто вважає за краще їздити більше, а оплачувати менше.

В наш час коли ціна на паливо з кожним роком стає дедалі більше, більшість людей замислюються як зменшити витрати на пересування своїм автомобілем.

Одні автовласники змінюють свої автомобілі на більш економічні, інші ж вирішують проблему з бензинової залежністю іншим способом, а саме встановлюють газове обладнання на автомобіль.

Установка газового устаткування на авто багатьох лякає, а саме сам термін (газ на машині) але насправді газ на автомобілі куди безпечніше бензину.

З нинішньою популярністю установок газового обладнання на автомобіль і розробкою нових технологій встановлюються на газобалонні системи, безпека стала на перше місце.

Газові установки на автомобілі комплектуються як додатковими захисними механічними затворів клапанами, так і електронними, так само датчиками тиску які в свою чергу тільки побачивши тиск нижче робочого, перекривають електромагнітний клапан газу на авто.

Ще хочемо додати, що витік газу на авто можна куди швидше визначити і усунути ніж витік бензину, оскільки газ має дуже різкий запах, який дуже важко не понюхати.

Другою перевагою установки ГБО на автомобіль, після ж звичайно його ціни, є підвищення терміну служби двигуна, оскільки газ не детонує і масляниста плівка зі стінок циліндрів не змивати, завдяки кращому змішуванню газу з повітрям паливно-повітряна суміш більш рівномірно згорає.

Звичайно ж, є і недоліки установки газового обладнання на автомобіль, наприклад потрібно поставити газовий балон, який забирає деяку корисну частину багажного відсіку, тим самим зменшуючи його обсяг. Але напевно найбільший недолік газового обладнання є його витрата, який коливається приблизно від 5 до 20 відсотків від витрат на бензин, але з огляду на той факт, що вартість газу в рази дешевше від бензину і кінцева вартість палива в кілька разів дешевше.

Якщо ви вирішили поставити газ на авто то на трохи збільшений витрата можна закрити очі, так як економія коштів виходить істотна, і поставлене ГБО окупиться через кілька місяців.

Похожие страницы