Навигация+ 

Автоматичні гаражні ворота

Опубликовано Ноябрь 8, 2016 – 20:13

Давно канули в лету ті старі часи, коли звичайні гаражні ворота сприймалися як важкі і масивні стулки з проржавілими замками. Сьогодні гаражні ворота - це сучасний невід'ємний атрибут заміського будинку, вже ніхто не дивується, що ворота можуть бути утепленими, автоматично відкриватися і закриватися, їх не потрібно буде перефарбовувати щороку.

В даний час автоматичні гаражні ворота використовують не тільки в приватному домоволодінні, але і на виробництвах. Ворота абсолютно заслужено отримали визнання з боку власників гаражів. Крім того, що ворота успішно виконують технічне завдання, вони ще й відіграють важливу роль в естетичному відношенні. У наші дні виробники налагодили випуск гаражних воріт, які мають сучасний дизайн. Замовник може підібрати в гараж ворота будь-якого кольору і різного зовнішнього вигляду. Щоб відкрити або закрити гараж, досить просто взяти пульт і натиснути кнопку.

 

Якщо Вас цікавить продаж воріт в Україні, ласкаво просимо в інтернет магазин GRAS. Ми не тільки успішно продаємо, але і встановлюємо секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота для побутового та промислового використання. Вся продукція є на сайті http://gras.com.ua/ , також виготовляємо автоматику для воріт всіх типів, шлагбауми, перевантажувальний докове обладнання та іншу супутню продукцію, з якою можна ознайомитися в нашому каталозі http://gras.com.ua/produkciya/rolletyi/ . Співпраця з нами гарантує Вам високу якість і доступну вартість воріт, а також зручний і надійний сервіс.

 
Автоматичні гаражні ворота володіють багатьма перевагами, це і їх естетична привабливість, і хороші технічні характеристики, і зручність в експлуатації, і захист від несанкціонованого проникнення. Автоматичні ворота для гаража якісно і надійно закривають приміщення. Відкриття воріт відбувається дистанційно, більш того, на відкриття можна встановити пароль. Сучасні ворота виконуються з таких матеріалів, які практично неможливо пошкодити механічно, що підсилює захист, забезпечуючи збереження автомобіля.


Ворота, оснащені електроприводом, економлять значну кількість місця. Конструкція дозволяє скоротити простір, необхідне для відкриття і закриття воріт орного типу, при цьому проїзд залишається завжди вільним.

Сучасні автоматичні конструкції практично неможливо розкрити. Виробники воріт постійно вдосконалюють замикають автоматичні механізми. Крім цього, автоматичні ворота мають високий ступінь тепло-і звукоізоляції.

Придбання гаражних воріт під управлінням автоматики, власники гаражів вкладають кошти з власний комфорт і безпеку.

Похожие страницы