Навигация+ 

Будівництво фінських дерев'яних будинків в Україні

Будівництво фінських дерев'яних будинків

00671946_n1.jpg

Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам будівництво фінських дерев'яних будинків в Санкт Петербурзі (СПб) і Ленінградської області за доступними цінами.Великий успішний досвід будівництва наших майстрів, в тому числі і будівництва фінських дерев'яних будинків, дозволяє нам зводити будинки будь-якої складності за індивідуальними і типовими проектами високої якості в самі стислі терміни.

 

Якщо все ще не визначилися з проектом заміського будинку або котеджу або у Вас виникли інші питання, то наші фахівці готові допомогти Вам і в цьому! Телефонуйте нам прямо зараз!

 

Технологія фінського будівництва, має на увазі під собою силовий дерев'яний каркас заповнений мінеральним утеплювачем.Такий конструктив є найбільш підходящим для північних регіонів з суворим кліматом.Зовнішнє утеплення, як правило складає від 150 до 200 мм. Фундамент, з урахуванням легкості конструкції і рівнем промерзання грунтів, застосовується у вигляді залізобетонних опор або стрічковий.Вартість будівництва фінських дерев'яних будинків починається від 8000 руб.за квадратний метр, а з більш конкретною сумою можна визначитися після складання кошторису на будівництво будинку. Приклади наших робіт ви можете подивитися в розділі каркасні будинки.

 

Будівництво фінських дерев'яних будинків в Санкт Петербурзі (СПб)

 

Наша компанія виробляє будівництво в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, але ми також готові розглянути варіанти будівництва фінських дерев'яних будинків і за межами Лен.області.

 

"Заміські будинки" - це досвідчений колектив професіоналів, який допоможе Вам з недорогим і якісним будівництвом заміських будинків будь-якої складності, в тому числі і будівництвом фінських дерев'яних будинків.

Возможно, вам понравится
Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Фінська компанія будуватиме котеджні селища і турбази в Алтайському краї & NBSP; & mdash; & NBSP; Amic.ru
Хонка - фінська будівельна компанія.Заявляє про себе як про світовому лідері в області дерев'яного домобудівництва.До Росії компанія імпортує фінські дерев'яні будинки. Один з напрямків діяльності компанії - будівництво заміських комплексів.

Похожие страницы