Навигация+ 

​Чи варто купувати обладнання для басейну вироблене в Китаї?

Опубликовано Апрель 29, 2018 – 19:07

Сучасні тенденції глобалізації і зміщення виробничих потужностей в області з максимально доступними енергоресурсами, меншими адміністративними перешкодами і доступним ринком робочої сили торкнулися так само і виробників обладнання для водойм. У нашому каталозі представлені сотні позицій обладнання циркуляції, дезінфекції, освітлення, фільтрації і тд. виробленого в Китаї. Хочемо звернути вашу увагу що кожна із запропонованих позиції перевірена, сертифікована і відповідає європейським нормативам якості.

Качественное оборудование для бассейна купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не варто побоюватися написи «made in china» на корпусі пристрою, сьогодні це далеко не свідчення низької якості, сьогодні, це свідчення доступної ціни для обладнання «бюджетного сегмента» з гарантією довгострокової експлуатації. Чому «бюджетний», доступний сегмент обладнання краще проводити в Китаї? - з огляду на рівень заробітної плати, логістичну інфраструктуру, близькості потужностей хімічної промисловості і тд, вартість одиниці товару в європейській країні буде на 20-35% вище аналогічної за якістю виробленої в Китаї, відповідно при рівній відпускної вартості китайський виробник може запропонувати більш якісне або більш потужний обладнання, що безумовно буде перевагою для Вас.

Ми рекомендуємо керуватися наступним правилом при виборі виробника та країни походження - якщо вам необхідне доступне обладнання для басейнів, з простими базовими функціями і низькою вартістю зверніть увагу, але торгові марки, привезені з Китаю. Якщо ж ви шукайте рішення без компромісів, з сучасним багатим функціоналом, і максимальним терміном експлуатації - ваш вибір перевірені кращі європейські або американські бренди.

Вибираємо обладнання для бассейнаНаша завдання не збільшити середній чек магазину, а вибрати і обгрунтувати правильне технічне рішення з використанням компонентів максимально підходять для будівництва та експлуатації вашого водоймища.

Після розрахунку і підбору потрібне обладнання для басейну інтернет магазин Waterstore запропонувати послуги монтажу, запуску та обслуговування під ключ. Установка устаткування буде виконана в найкоротші терміни з урахуванням всіх вимозі, рекомендації та технічних норм для плавальних водойм. Варто пам'ятати, що правильно вибраний пристрій дезінфекції, обігріву, циркуляції води і технічні рішення істотно продовжать термін служби вашого басейну, зроблять його експлуатацію безпечної для Вас і Ваших близьких.

Продаж будь-якої одиниці товару з категорії «обладнання для басейну», будь то сполучна муфта діаметром 20 мм або композитна чашаразмером 12м * 5м - буде доставлена до Києва, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу, Харків та інші міста по всій Україні

Похожие страницы