Навигация+ 

Пластикові вікна на кухню: в чому особливості?

Опубликовано Октябрь 18, 2016 – 08:48

Кухня - одне з найбільш відвідуваних місць в будинку або квартирі. Тут створюється особливий мікроклімат, який складається за рахунок підвищеної вологості і різкого перепаду температур. Саме тому важливу роль відіграє своєчасна циркуляція повітря в приміщенні для забезпечення комфортних умов. Не менш важливим є естетичний зовнішній вигляд всього віконного отвору. Як вибирати пластикові вікна на кухню? Розглянемо основні вимоги до цих конструкцій.

Секрети вибору
Пластикові вікна мають безліч переваг, а їх експлуатаційні властивості ідеальні для монтажу навіть у таких вологих приміщеннях, як кухня. У числі основних вимог до вибору даних конструкцій можна відзначити:
довговічність експлуатації при стійкості до атмосферних впливів;
хороші показники теплозбереження;
високий рівень пожежної;
зручну конструкцію, що дозволяє відкривати вікна для провітрювання;
захищеність від злому.

Будь-профіль ПВХ складається з повітряних камер, які безпосередньо впливають на звукоізоляцію і теплопровідність конструкції. Якщо потрібна підвищена збереження тепла в приміщенні, краще вибирати профілі на основі чотирьох або п'яти камер.


Конструктивні особливості
Від виду склопакета залежить теплопровідність і звукоізоляція вікон. Так як кухня має свою специфіку, і її необхідно часто провітрювати, найкраще вибирати конструкції максимум з трьома або двома камерами. Комфортність «погоди» в домі залежить від зручності відкривання вікон, так як через високого рівня вологості і запахів під час приготування їжі часто потрібно провітрювати приміщення. У більшості випадків зручною виявляється поворотно-відкидна фурнітура, завдяки якій провітрювання приміщення буде максимально ефективним. Багато сучасні вікна мають спеціальний режим мікропровітрювання, який особливо зручний при відсутності гарної витяжки в кухні.

Кухня - приміщення великої прохідності, тому простір має бути максимально раціональним і ергономічним. Так, широке підвіконня буде зручніше не тільки для кімнатних рослин, але і для розташування посуду або декоративних елементів. Не обійтися і без такого додаткового аксесуара, як москітна сітка. Вона стане захистом на шляху комах на кухню в літню пору, не порушуючи оглядові функції вікна.

Вашему дому подарят уют и тепло металлопластиковые окна Николаева Вы можете заказать по самой лучшей цене. Гарантируем надежность и качество.

Похожие страницы