Навигация+ 

​Наливна підлога під мармур

Опубликовано Декабрь 8, 2017 – 18:05

Використання мармуру в обробці, безперечно, є нестандартним і естетично привабливим рішенням, яке, разом з цим, додає інтер'єру розкіш і пишність. Однак, мармурові підлоги - рідкість в наших квартирах і будинках, враховуючи доходи населення. Та й на тлі реалізації сучасних ідей в дизайні виглядають вони часом незграбно.

Наливна підлога під мармур - рішення зовсім іншого роду. Його ключова перевага - можливість створити дуже реалістичну імітацію натурального мармурової підлоги, але без показної розкоші і цілого ряду недоліків, які властиві полам з натурального каменю. Більш того, у вас буде шанс підібрати таке колірне і текстури рішення, яке рідко зустрінеш серед натуральних аналогів. Можна буде оригінально обіграти всю інтер'єрну композицію, створити основу для подальшого ремонту в приміщенні або вдало вписати підлогове покриття в готовий інтер'єрний дизайн.

Переваги наливної підлоги під мармур

Вы можете купить живые цветы в вакууме по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основна перевага «мармурового» наливної підлоги - це, звичайно ж, його зовнішній вигляд, дуже ефективно імітує натуральний камінь. Але при бажанні можна трохи відійти від традицій і, зберігши природну текстуру мармуру, пограти з кольоровим виконанням і ефектами. Це справа смаку, персональних переваг. Але, мушу сказати, в більшості випадків замовники хочуть імітацію саме природного зовнішнього вигляду мармуру.

Якщо порівнювати наливний «мармуровий» підлогу і натуральний мармур за експлуатаційними властивостями, то обов'язково слід звернути увагу на наступні аспекти:

Мармур - холодний камінь. Як і багато інших натуральні камені, він активно поглинає тепло, залишаючись зовні холодним. Наливні підлоги під мармур будуть володіти кімнатною температурою, вони приємні на дотик і від них не віє холодністю як від натурального мармуру.

Мармур вимагає спеціального догляду. Наливні підлоги легко миються і чистяться, їх безшовна поверхня не дозволить накопичуватися бруду, пилу.

Світлим натуральним каменям властиво зберігати на своїй поверхні сліди від фарбувальних речовин. Проллєте чай, кава або, скажімо, вино на світлий мармурова підлога, забудете моментально прибрати і цілком ймовірно, що видалити сліди від плями не вдасться без пошкодження поверхні.

Наливним полам не страшні волога середу, коливання температури, навантаження і велика частина зовнішніх факторів впливу, які шкодять станом натуральних каменів. У підсумку ви отримуєте надійне, міцне, довговічне підлогове покриття, яке стане розкішним доповненням вашого інтер'єру.

Похожие страницы