Навигация+ 

​Фундамент на гвинтових палях: надійне і дешеве рішення

Опубликовано Ноябрь 2, 2017 – 09:34

Кожен житель мегаполісу мріє про наявність заміського житла, нехай навіть це буде невеликий дачний будиночок. І, отримавши заповітний земельну ділянку, більшість городян приступає до будівництва. І однією з перших проблем, з якими їм доводиться стикатися - наявність ґрунтових вод, що підступають занадто близько до поверхні, а також слабкість грунту. Піщані, глинисті, супіщані, суглинні - всі ці типи грунтів схильні пученію в зимовий час, а значить, вимагають пристрою фундаменту, здатного протистояти цьому явищу.

Вы можете приобрести недвижимость на Тенерифе по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сильне заглиблення фундаменту, яке раніше було єдиною доступною технологією вирішення проблеми його остійності, виявляється занадто дорогим рішенням, що вимагає використання важкої техніки. Сьогодні пальових технологія впевнено витісняє стрічкову, і відносно невисока

вартість фундаменту на гвинтових палях

дозволяє використовувати цей спосіб облаштування фундаментів як альтернативу традиційним рішенням.

У багатьох випадках використання гвинтових пальових фундаментів обумовлено не тільки виключно фінансовими факторами: наприклад, багато людей прагнуть нанести якомога менше шкоди навколишньому природі, не псувати первозданний ландшафт.

Інша поширена причина - неможливість використання в силу певних причин важку земляну техніку. В цьому випадку виручить обладнання для гвинтових паль, ознайомитися з яким можна, наприклад, на сайті

http://bayo-s.com.ua/ru/professional/machines/

. Це досить компактна техніка, що дозволяє, до речі, використовувати її на обжитих, засаджених ділянках, де екскаватора або бульдозера просто ніде розвернутися, а також на місцевостях зі складним рельєфом - на ділянках, що містять пні, поблизу від дерев, на схилах, при необхідності прибудови до існуючих будівель.

.Ізначально створена для використання у військових цілях (швидкого зведення мостів, установки стовпів для прокладки комунікацій), ця технологія, що відрізняється доступною вартістю, швидко перекочувала в цивільне будівництво.

Гвинтові паля являє собою оброблену антикорозійним складом порожнинну трубу з привареними лопатями, яка за допомогою спеціального інструменту угвинчується в грунт на необхідну глибину (не менше ніж на півтора метра), зайвий залишок при цьому просто обрізається.

При будівництві каркасних / дерев'яних будинків такі палі обв'язують дерев'яним брусом, для цегельних, кам'яних і блокових будівель використовують традиційний залізобетонний ростверк.

Переваги облаштування фундаменту на гвинтових палях:

доступна вартість;

висока швидкість виконання робіт;

невеликі трудовитрати, відсутність необхідності виконання земляних робіт;

відсутність «мокрих процесів»;

відпадає необхідність у використанні важкої спецтехніки та забезпеченні під'їзних шляхів для неї

роботи по влаштуванню гвинтових пальових фундаментів можна робити навіть взимку.

В цілому по міцності гвинтовий фундамент палі набагато надійніше звичайних стовпчастих, стрічкових і блокових конструкцій, про що свідчить і термін його служби - 80-100 років.

Похожие страницы