Навигация+ 

​Керамічна плитка - підходящий вибір для обробки приміщень

Опубликовано Декабрь 17, 2018 – 17:13

Керамическая плитка

Керамічна плитка є одним з давніх облицювальних матеріалів. Ще Древня Греція, Рим і Єгипет застосовують плиту для облицювання палаців і храмів.

Дизайн приміщення відбивається на емоційному стані, самочувствіі і роботоспособності людини в цілому. Інтер'єр будь-яких приміщень завдяки керамічній плитці має ефектний і вишуканий зовнішній вигляд. На сьогоднішній момент ринок сучасних обробних матеріалів представляє керамічну плитку в різноманітних розмірах, кольорах та властивостях.

Автоматизированная торговля на bronze-fx.com Вас ждут выгодные условия и приемлемая стоимость.

Цей отделочный матеріал відрізняється практичністю і надійністю. А прочность і довговічність плитки дозволяють тривалий час не думати про ремонт. Керамічна плитка зберігає превосходный зовнішній вигляд, не вимагає спеціального уходу. Крім цього, вона вважається екологічно чистым обробочним матеріалом. Керамічна плитка дозволяє створювати комфорт і відчуття чистоти в усьому домі.

При уході за плиткою достатньо використовувати вологі губкою та моющим средством. При регулярному уході за плиткою хватит всього 10-15 хвилин на тиждень. Плитка володіє стійкістю до температурних перепадів, не боїться жарі і холоду.

При виборі плитки бажано визначитися з функціональним призначенням матеріалу. Теплый пол, облицовка фундамента, обробка стін вимагає наявності певних якісних показників матеріалу. Кафель з зворотної сторони не повинен мати випуклостей, впадин, трещин і пузир.

Ринок будівельних матеріалів представляє асортимент плит яскравих квітів та різних дизайнерських рішень. Для оформлення кухні підходять соковиті овочі та фрукти, у ванній кімнаті можна розмістити морські мешканці. А для дитячої кімнати ідеальним рішенням стане композиція із затейливих зразків.

Одна з основних приміщень в будинку - ванна. Керамічна плитка для ванних кімнат - оптимальний декоративний матеріал для приміщень, які мають підвищену вологість.

При облицовке ванної кімнати бажано вибрати плитку світлових або однотонних тонів. Модні та яскраві малюнки обробної матеріалу швидко виходять з моди. А класичний варіант керамічної плитки завжди актуальний і популярний.

Керамічна плитка - якісний облицьовувальний матеріал на ринку наших будівельних матеріалів. І як самостійний і важливий елемент декору грає головну роль у майбутньому кольоровому вирішенні інтер'єру.

Похожие страницы