Навигация+ 

Створення дизайн-проекту інтерєру будинку

Опубликовано Февраль 18, 2017 – 16:05

Створення дизайн-проекту інтер'єру будинку є невід'ємною частиною роботи архітектурної майстерні і однією з найцікавіших завдань архітектора. Її успіх залежить від можливостей замовника і досвіду виконавця. Однак уже на етапі першого обговорення кінцевого результату стає зрозуміло, що ще більше залежить від взаєморозуміння і роботи «на одній хвилі».

Самый лучший дизайн проект интерьера загородного дома заказать по самой низкой цене на сегодняшний день.


Створення дизайн-проекту інтер'єру заміського будинку має особливості, пов'язані з призначенням будови. Інтер'єр заміського будинку завжди унікальний, як унікальний кожна людина. Проект стане успішним, коли він враховує внутрішній стан і бажання замовника. Тому часто майстерність архітектора пов'язують з умінням «розкрити» замовника, щоб забезпечити ефективну візуалізацію.

У розробці дизайн-проекту інтер'єру дерев'яного будинку додатково повинні враховуватися особливості матеріалу споруди, а також переваги і недоліки дерев'яних будівель. Архітектор повинен вміти підкреслити текстуру дерева, не забуваючи при цьому про особливості будівництва дерев'яних будинків.

Етапи виконання дизайн-проекту інтер'єру будинку:

попередня формулювання технічного завдання (опитування з метою з'ясування потреб і визначення можливостей);
робота з об'єктом (вивчення та заміри простору для опрацювання колірних і планувальних рішень, підбір розміщення меблів, устаткування);
розробка ескізу (план-схема і візуалізація в тривимірній моделі);
розробка робочого проекту (повна опрацювання всіх деталей конструкцій і створення всієї робочої документації);
розробка готового проекту і авторський нагляд (виконання всіх робіт по дизайн-проектування «під ключ»).

Похожие страницы