Навигация+ 

Акрилові ванни: з чого і як їх роблять?

Опубликовано Июнь 22, 2020 – 09:38

При виборі акрилової ванни варто звертати увагу не тільки на її параметри, але і на матеріал, і на спосіб виробництва. Чим якісніше сировину, тим довше Ваша покупка буде Вас радувати. Як же виготовляється акрилова ванна? Саме на це питання ми постараємося дати відповідь у нашій статті.

Удобные и комфортные акриловые ванны Koller Pool, будут радовать вас отличным качеством.

Сучасні акрилові ванни виготовляються з метакрила і АБС-акрилу. Якісний акрил виготовляється по литтєвий технології з допомогою вакуум-формувальної (або термоформовочной) машини. Акриловий лист товщиною 4-5 мм нагрівають до 130-160 С, за рахунок чого він стає еластичним. Після цього його формують в прес-формі, а потім охолоджують. Наступний етап - це армування. Охолоджену ванну покривають шарами скловолокна і епоксидної смоли. Це надає виробу міцність. Для закріплення ефекту конструкцію сушать в термопечі. В цілому, саме від кількості шарів армування і залежить міцність ванни. І, як наслідок, її вартість. Перевага акрилових ванн з литого акрилу полягає ще й в тому, що їх поверхня піддається відновленню після механічних пошкоджень.

АБС-акрил - це з'єднання органічного скла зі стирольним сополімером. Його листи мають товщину 4-8 мм, де верхній шар в півтора-два міліметри - це акрил, а нижній - пластик. Він досить міцний - автомобільні бампери роблять саме з цього матеріалу. Однак цілісного акрилу він, звичайно, поступається. Перш за все тому, що в процесі формування верхній шар листа в деяких місцях стає дуже тонким, і випадкове його пошкодження призведе до взаємодії вологи і АБС-пластика. А ось він як раз не є вологостійким. Після лиття виріб також покривається декількома шарами епоксидної смоли і скловолокна, а потім ще і пористим пластиком для стійкості.

Акрилова ванна має ряд переваг перед іншими ваннами. По-перше, вона трохи важить навіть при великих обсягах. По-друге, акрил простий в догляді і експлуатації. По-третє, такі ванни гігієнічні - мікроорганізмам в акрилі розмножуватися складно. І, нарешті, акрил є звукопоглинальним матеріалом, а це значить, що шуму від набирати в таку ванну води практично не буде.

Акрилові ванни можуть бути забезпечені цілим набором додаткових функцій. Це може бути гідромасаж, хромотерапія, аеромасаж, ароматерапія, підсвічування або поєднання декількох функцій. Гідромасажні ванни мають різний набір форсунок, які відрізняються за розмірами, кольором і потужності. Гідромасажна система складається з двигуна (помпи), форсунок і шлангів, які з'єднують їх між собою. Аеромасажна система складається також з форсунок, шлангів та аерокомпрессора. У хромотерапії і підсвічуванні беруть участь світлодіоди. Ароматерапія з технічної точки зору - це нагрівання резервуара з маслами, які при високій температурі починають перетворюватися в пар.

Акрилова ванна - це сучасний і стильний варіант ванни. Велика кількість форм, широта колірної гами - додаткова перевага акрилу. Ви завжди можете підібрати необхідні параметри, набір функцій і відтінок для своєї ванної кімнати.

Похожие страницы