Навигация+ 

Поради, які допоможуть вам при виборі кутового дивана

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 13:37

Кути вашої кімнати порожні? Вам хочеться зайняти кути і зробити кімнату більш просторою? Що ж ви можете поставити в кут кімнати? Іноді там ставлять квіти або дизайнерські вазони. Ще в кут можна примостити телевізор.

На ділі ж способів зайняти місце в кутку будинку велика кількість, але якщо вашою метою є звільнення центрального простору в кімнаті, то в кут має займати щось габаритне. Може бути, вибір на користь покупки кутового дивана, стане для вас вигідним рішенням.

Чим же кутовий диван краще простого? Кутовий диван є дуже вигідним в плануванні кімнати, при розміщенні дивана в кутку ви зможете заощадити кілька квадратних метрів кімнати. Ви, адже знаєте, що при установці простого дивана в кут, з'являються проблеми. Кутовий диван можна розміщувати як на кухні, так і в вітальні або спальній кімнаті, він всюди знайде своє місце. При використанні кутового дивана, ви завжди будете знати, що у вас є достатня кількість місць для сидіння.

При виборі кутового дивана вам знадобиться уважність і вірний підбір. Такі дивани мають великий спектр різновидів. Бувають дивани в формі літери «П» або ж дивани, які складаються з декількох частин.


Ви хочете поставити кутовий диван в кімнату з маленько площею? Ця проблема вирішувана. Для таких випадків можна вибрати міні-куточки. Вони складаються з коліщат і м'якої основи. Купуючи кілька міні-куточків, ви можете зібрати собі місце де можна поспати.

Однією з кращих сторін кутових диванів є міні-шафки для зберігання білизни. Вони компактно вбудовані в кутку дивана. Це є економним ходом, адже більше не треба купувати окрему шафу для білизни. Міні-куточки теж мають додаткові функції. Вони можуть розкладатися і утворювати стіл або ж служити міні-баром.

Поради, які допоможуть вам при виборі кутового дивана:

• Перед покупкою дивана завжди перевіряйте працездатність механізму для розкладки дивана. Виключно на це потрібно звернути увагу якщо ви купуєте диван для сну.
• Завжди запитуйте з чого зроблена основа дивана. ДСП, є менш стійким. Кращого за все підійде дерево.
• Опорні частини повинні складатися з міцної цілісної сталі, залізні сітки не завжди, є надійним вибором.

Для экономии места прекрасным выбором будут угловые диваны, они удобны и надежны.

Похожие страницы