Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків з Колоди Казка

Проекти дерев'яних будинків від компанії Гарант-Строй

Види проекту:

Проекти дерев'яних будинків складаються з трьох основних частин:

 

Ескізна частина.Проект будинку з дерева починаються з розробки ескізної частини. Вона складається з спроектованої моделі споруди, розрізів і фасадів з висотними відмітками, планувальних рішень, планів покрівлі та фундаменту і ситуаційного плану.Відповідно до узгодженого ескізним проектом визначається попередня кошторисна вартість будівництва.

 

Архітектура і будівельна частина. Проекти дерев'яних будинків з колоди та інших матеріалів obâzatel'no НАДАТИ Архітектура і stroitel'nuû участь.Вона складається з конструктивних креслень кроквяної системи та міжповерхових перекриттів, стінового комплекту, покрівельних розрізів і вузлів, дверних і віконних прорізів і т.д. Архітектурно-будівельна складова є відправною точкою для розрахунку безпосередньої вартості будівництва.

 

Інженерна частина. Внутрішні лінії Вантажопасажирський включають подачу електрики, опалення, водопостачання та каналізації, вентиляції та кондиціонування повітря.Проект дерев'яного будинку з оциліндрованих колод та інших матеріалів складається з урахуванням наявності можливих точок підключення, потужностей і перспектив розвитку.

Похожие страницы