Навигация+ 

Сучасні меблі для вітальні

Опубликовано Ноябрь 28, 2016 – 08:44

М'які меблі
Важко заперечувати той факт, що сучасні меблі для вітальні є особою цього приміщення. Зовнішній вигляд диванів крісел, їх дизайн колір створює загальне сприйняття вітальні. Хоча на вищому рівні повинна бути не тільки естетика м'яких меблів. Щоб створити сучасну, практичну комфортну вітальню варто вибирати функціональні ергономічні моделі. Варто пам'ятати, що дивани і крісла, в яких з комфортом можуть розміститися не тільки господарства, але гості будинку, повинні також легко чиститься.

Для вашего дома российская мебель будет прекрасным выбором. Она изготовлена из отличного качества, имеет различные дизайнерские решения.

Великий кутовий диван в сучасній вітальні безумовно займає лідируючі позиції серед варіантів обстановки м'якої зони відпочинку. Існує безліч моделей цієї конструкції меблів:
з ящиками для зберігання в нижній частині;
модульний диван;
з регульованим нахилом спинки і знімними підлокітниками;
розсувний або складаний, який при необхідності зможе забезпечити кімнату додатковими спальними місцями.

Обстановка з використанням моделей на основі жорсткого каркаса з м'яким покриттям дозволить додати стиль підвищивши рівень комфорту вітальні зони. Доброю ідеєю стане застосування пуфів як варіант невеликого столика для сімейних посиденьок. Одночасно пуфики дозволяють збільшити кількість місць, якщо збереться велика кількість гостей.

Найчастіше в сучасних дизайнерських проектах вітальні ми спостерігаємо меблі в простих кольорах. Але меблі з кольоровою оббивкою займе гідне місце в просторі з обробкою в світлих тонах. Яскравий малюнок або оригінальний орнамент текстилю радикально змінить нудну атмосферу білосніжною вітальні, задавши певний грайливий тон.

Системи зберігання в сучасних меблів.
Що являє собою сучасна вітальня? Це простір, що об'єднує в собі кілька функцій, в тому числі часто тут розташовується бібліотека. Абсолютно логічним досить популярним варіантом зберігання стануть відкриті книжкові полиці. Для вітальні підійдуть системи, що включають комбінацію декількох функціональних поділів. У верхній частині розташовуються відкриті полиці для предметів, які господарі готові показати, в нижній частині організовані закриті полиці з дверцями або шафки для речей, прихованих від сторонніх очей.


У більшості дизайнерських проектів вітальні використовуються низькі комоди або закриті модульні шафи як елемент системи зберігання. Як правило, ці предмети сучасних меблів поміщені під телевізором.

Для невеликої за розміром кімнати є прекрасний спосіб організувати систему зберігання без витрачання квадратних метрів, які й без того на вагу золота. Ви можете використовувати високі закриті шафи, змонтовані від підлоги до самої стелі. При підборі світлих відтінків фасадів їх велика кількість і масивність не звертатиме на себе увагу. Звичайно, для просторів з високими стелями, вище, ніж стандартні стелі, такий спосіб підійде ідеально.

Меблі в кімнаті, розташована симетрично, приносить нотки класичного стилю в інтер'єр. У центрі журнальний столик, по обидва боки від якого схожі диванчики, симетрично стоять світильники на столі або на підлозі. Така традиційна планування надає модному дизайну строгість і структуру.

Похожие страницы