Навигация+ 

Як вибрати меблі для спальні и К-Мебель

Опубликовано Декабрь 16, 2016 – 15:35

Часто, роблячи ремонт, ми приділяємо велику увагу кімнатах як вітальня, їдальня або передпокій, відбувається це тому що в цих приміщеннях ми зустрічаємо гостей і хочемо справити на них враження. Ставлячись до спальні як до чогось другорядного, ми здійснюємо велику помилку, психологічні дослідження довели, що інтер'єр спальні має великий вплив на психологічний стан людини, навіть коли він спить, в силу того як в цій кімнаті ми проводимо як мінімум третю частину доби.

Купить качественную мебель для спальной комнаты, Вы можете тут на сайте интернет магазина "К-Мебель".

Для того щоб створити атмосферу затишку і спокою потрібно врахувати багато чинників. Для початку поговоримо про меблі. Ліжко є невід'ємним функціональним предметом інтер'єру в спальній кімнаті. Перш ніж зробити покупку спального місця, варто зробити необхідні заміри, щоб ліжко вмістилася в кімнату. Так само варто отримати інформацію про те з якого матеріалу виготовлена дана меблі, переважними будуть натуральні матеріали. Не варто економити, інакше є можливість періодично переривати сон через скрипів при перевертанні, або більш поганий варіант, прокинутися на підлозі. Якщо площа кімнати невелика, то можна зупинити свій вибір на ліжках з додатковими відсіками для зберігання постільних речей.

Виходячи з колірної гами купленої ліжка, вибираємо додаткову меблі: приліжкові тумбочки, комод, шафа, трюмо, туалетний столик. В даний час завдяки своєму прекрасному естетичному вигляду і значної місткості велике поширення шафи-купе, можна зустріти моделі, декоровані дзеркалами або художнім розписом. При виборі тумбочок варто віддавати перевагу меблям без ніжок, тому що існує ймовірність отримати садно на пальцях на ногах. Функціональна завдання тумбочок полягає в зберіганні книжкових видань, друкованої продукції. Так само тумба є підставкою для невеликих освітлювальних приладів. Світильники створять атмосферу домашнього затишку. А за допомогою каганця ви відчуєте себе в атмосфері давньо вікового замку, так як зовні вони нагадують свічку. Щоб додати природної свіжості в кімнату, дизайнери рекомендують створити маленькі зелені острівці, будь-які рослини гармонійно впишуться в інтер'єр спальні.


Комод- це окремий предмет меблів, який складається з декількох висувних скриньок, для зберігання нижньої білизни, аксесуарів, косметичних засобів і стільниці. Є моделі де комод суміщений з дзеркалом, таким чином цей предмет меблів зможе замістити трюмо або туалетний столик. Часто стільницю жінки використовують як місце зберігання для прикрас, косметики, парфумерії, які в свою чергу можуть гармонійно вписатися в загальний дизайн кімнати.

Похожие страницы