Навигация+ 

Який фільтр вибрати: зворотний осмос або проточний

Опубликовано Ноябрь 5, 2017 – 19:44

Більше 80% захворювань виникає через те, що люди вживають воду низької якості - такий висновок зробили фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я. І якщо ви дбаєте про своє власне здоров'я і здоров'я своїх близьких, то встановіть будинку спеціальну систему для очищення води.

На сайте http://rolfis.com.ua/shop/filtry-dlya-vody/filtry-dlya-pitevoy-vody/sistemy-obratnogo-osmosa.html мв поможем вам выбрать систему обратного осмоса.

Давайте поговоримо про те, якими побутовими фільтрами для води зараз користуються найчастіше, якими перевагами і недоліками ці очисні пристрої володіють.

Фільтри зворотного осмосу

В першу чергу розглянемо тут фільтри зворотного осмосу, так як саме вони вважаються найефективнішими пристроями для очищення води. Вони мають високу продуктивність, а якщо до того ж укомплектовані баком для зберігання чистої води, то запас буде навіть при її відсутності у водопроводі. Вода тут проходить не тільки через традиційні картриджі, але ще й через спеціальну мембрану, проникну тільки молекули води і розчинений в ній кисень. Ці очисники прибирають з води практично все зайве: органічні домішки, бактерії, хлор, феноли, солі важких металів (свинець, залізо, алюміній, кадмій, стронцій), пестициди. На жаль, вони прибирають також і дуже важливі для здоров'я нашого організму мінеральні солі. До недоліків можна зарахувати і те, що для установки і обслуговування цієї очисної системи буде потрібна допомога фахівця.

Проточні фільтри

Дуже поширені зараз фільтри проточного типу, які починають проводити очистку води тоді, коли відкривається кран. Тобто, очищення води відбувається "на протоці". Такі фільтри можуть бути двох, трьох, чотирьох або п'ятиступінчастими, при цьому кожен картридж буде проводити очистку від певної категорії забруднень. Така система звільняє воду від механічних і органічних забруднень, від хлору і пестицидів, від неприємного запаху і смаку. Недоліки проточних фільтрів в тому, що вони не можуть прибрати з води фтор і солі жорсткості.

Важливі моменти при виборі побутового фільтра для води

Серед величезної кількості побутових фільтрів, представлених на сучасному ринку, кожен споживач зможе підібрати собі оптимальну систему для очищення води. Але пам'ятайте, що на фільтрі води, призначеному для домашнього використання, не потрібно економити: наше здоров'я безцінне. І не забувайте міняти картриджі в терміни, зазначені в інструкції - дотримання цієї умови дуже важливо для отримання чистої води високої якості!

Похожие страницы