Навигация+ 

Вибираємо римські штори на вікна

Опубликовано Январь 18, 2017 – 17:05

Вікна невід'ємна і найяскравіша частина житлового приміщення. А зовнішній вигляд вікон багато в чому залежить від штор, які його оточують.

Купить римские шторы в Киеве по доступной цене Вы сможете в магазине "Інсайт".

Текстиль надає приміщенню затишний вид, є важливим елементом дизайну приміщення, захищає від сонячного світла і цікавих поглядів з вулиці.

Зараз на сучасному ринку присутній величезний вибір штор, гардин і фіранок різних забарвлень і фасонів.

Особливе місце в цьому списку займають римські або, як їх ще називають, романські штори.

Що таке римські штори і їх особливості
Римські штори, як це зрозуміло з назви, винайшли римляни ще за часів Римської імперії. До наших днів конструкція штор дійшла практично без змін завдяки своїй простоті. Складаються римські штори з карниза, власне полотна і вшитих в нього горизонтальних рейок.

Завдяки цим керуючим рейках з'являється основна фішка даного виду штор - рівні, глибокі складки, що утворюються в піднятому положенні завіси. Конструкція римських штор дозволяє здійснити практично будь-який дизайнерський задум. Штори з щільної тканини закриють кімнату від яскравого сонячного світла і допоможуть запобігти вигоряння на сонці шпалер і меблевих фасадів. Тонке полотно на шторах додасть приміщенню неповторний вигляд зберігаючи світлу, літню атмосферу.


Строгі прямі лінії штор, гармонійно впишуться в інтер'єр офісу. Прекрасно римські штори виглядають на кухонних вікнах, захищаючи від жарких сонячних променів і надаючи додатковий обсяг невеликого приміщення. У спальні штори з щільної тканини створять приємну напівтемряву, дозволяючи насолодитися пообіднім сном, навіть посеред сонячного дня.

Варіанти кріплення римських штор
Існує кілька варіантів кріплення римських штор. Кріплення на карнизі - найпоширеніший і зручний спосіб. Виробники пропонують кілька варіантів карнизів:

Для прямих римських штор невеликого розміру використовується карниз MINI. Кріпиться він прямо на стулку в отворі вікна.

На стандартний карниз CLASSIC кріпляться штори розмірами 150 на 180 см. Це найпоширеніший варіант. Карниз кріпиться над віконним отвором.

Для похилих вікон неправильної форми або мансардних вікон був придуманий механізм під назвою SKOS.

Римські штори дозволяють використовувати і «вільне» кріплення. Штори кріпляться до будь-якого прямого карнизу за допомогою спеціальної липучою текстильної стрічки. Карниз можна виготовити самостійно з дерев'яного бруска і прикріпити штору за допомогою меблевого степлера.

Підбивши підсумок, можна відзначити, що римські штори не тільки прекрасно захищають приміщення від зовнішнього руйнівного впливу сонячних променів, але і дозволяють підкреслити індивідуальний дизайн інтер'єру.

Похожие страницы