Навигация+ 

Види терас на ділянці з приватним будинком

Опубликовано Март 14, 2018 – 09:39

Тераса - майданчик, розташований на одному рівні з землею або трохи піднесена на ній. Таке простір використовується переважно для відпочинку.

Купить бытовые и промышленные фекальные насосы можно здесь по лучшей цене.

Види терас

Існують безліч видів терас, найпоширеніші на ділянках з приватним будинком:

відкрита;

напівзакрита;

закрита;

та, що стоїть окремо;

прибудована;

огинає будинок по периметру;

з перилами;

крита;

однорівнева;

багаторівнева.

Також тераси можуть відрізнятися по виду і матеріалами, з яких вони виконані. За формою тераси поділяють на:

прямокутні;

квадратні;

круглі;

неправильної форми.

Найпопулярніші матеріали для терас - дерево і камінь.

Вибирають терасу в залежності від форми і місця розташування самого будинку, наявності вільного місця, а також матеріалів, з яких побудовано вже існуючу будівлю.

Найчастіше терасу зводять на південній стороні ділянки. Таке розташування дає можливість використовувати будова за призначенням найбільш тривалий час, фактично з початку весни і до перших заморозків. Тут ви можете подивитися проекти будинків з терасою .

Прибудована до будинку тераса

Прибудована тераса, як можна здогадатися з назви, монтується безпосередньо до вже існуючого будинку. Це найбільш поширений вид.

Для будівництва прибудованої тераси необхідний фундамент. Крім цього, вона може розташовуватися на опорах. Таким чином, будова піднімають над рівнем землі. Також потрібно прив'язка тераси до будівлі, в іншому випадку під час усадки будова відірве від будинку, виникнуть тріщини і перекіс.

При будівництві можуть бути використані різні матеріали. Все залежить від особистих переваг, а також матеріалів, з яких виконаний будинок. Найчастіше для цього використовують цеглу або дерево.

Види цегляних і дерев'яних прибудованих до будинку терас:

відкрита;

напівзакрита;

закрита.

Що височіє над рівнем землі тераса потребує пристрої ступенів.

Вартість зведення такої конструкції досить висока. Ціна навіть самої простенької прибудованої тераси, судячи по ринку подібних послуг, перевищує 1000 доларів в залежності від виду і використовуваних матеріалів. Іноді набагато простіше і вигідніше буде придбати готовий будинок з терасою .

Окремо стоїть тераса

Окремо стоїть тераса може бути розташована в будь-якій частині ділянки. Вона буває відкритою, напівзакритої або повністю закритою.

Таке приміщення використовують для прийняття сонячних ванн, відпочинку в компанії друзів і близьких або як оглядовий майданчик, в такому варіанті відкриваються гарні краєвиди з тераси.

Монтується тераса на бетонну основу. У центрі майданчика може бути розміщений відкритий камін. Виготовляють таку терасу з дерева, цегли чи каменю. Вона може бути розташована на землі або піднята над її рівнем. Таку терасу рідко піднімають на висоту більше 10 сантиметрів. При більшому підйомі можуть бути використані сходинки.

Ціна будови залежить від її розміру і використовуваних матеріалів. Однак через те, що конструкція повністю відкрита і схильна до впливу погодних умов, при її зведенні необхідно використовувати вологостійкі матеріали, що впливає на вартість. Навіть найменша відкрита тераса навряд чи вийде дешевше 700 доларів. Це дуже витратне будівництво.

Що огинає по периметру

Що огинає по периметру тераса розташовується уздовж декількох стін будівлі. Як і будь-яке інше, така будова вимагає зведення міцного якісного фундаменту. Також необхідна прив'язка до будівлі, щоб тераса під час усадки не відокремилась і не стала окремо стоїть.

Така тераса може бути виконана з різних матеріалів: дерева, цегли, каменю. Найчастіше огибающую по периметру терасу роблять напіввідкритій або повністю закритою. Це обумовлено атмосферними явищами. Відкрита тераса непрактична і навіть небезпечна, особливо це стосується зими і періоду танення снігу.

Підйом на підняту над землею терасу здійснюється за допомогою ступенів.

Це найбільш дорогий вид будови, що має масу тонкощів, які впливають на подорожчання процесу. В середньому на ринку подібних послуг пропонується зведення такої конструкції, вартістю від 2-х тисяч доларів.

Похожие страницы