Навигация+ 

Антисептування будинку методом занурення

Опубликовано Декабрь 21, 2017 – 10:11

При будівництві дерев'яних будинків - препарати, що запобігають процеси розкладання деревини. Можна сказати, це є ліками від грибків, цвілі і комах-древоточцев. Мета технологічних процесів і в медицині, і в деревообробній галузі однакова: ліки повинні бути всередині.

Купити робочі туфлі на цьому сайті за низькими цінами.

Для простоти, способи нанесення антисептика можна розділити на три групи:

вручну (кисті, валики, розпилювачі);

високотехнологічні (вакуумні камери, автоклави);

метод занурення.

Темою даної статті є третій спосіб, а його порівняння з двома іншими технологіями наведено далі по тексту.

Метод занурення

Варіант інструкції типу «викопайте траншею» розглядати не будемо. Це можна порівняти з інструкцією з літакобудування, яка починається словами: «купіть 80 рулонів скотчу». Позначимо лише основні моменти, які допоможуть отримати загальне уявлення про технології.

устаткування

Отже, для антисептування методом занурення потрібні:

ємність для антисептика;

підйомно-транспортний механізм;

стенд для збору стікає реагенту;

приміщення для сушіння обробленої деревини.

Як виконується?

Суть даного технологічного процесу повністю описується дієсловом «занурити». Занурили в антисептик, потримали, дістали, дали стекти зайвої рідини і висохнути. Тимчасові і температурні параметри - згідно з інструкцією на антисептик.

Звичайно ж, коли ми говоримо про антисептуванні будинку методом занурення, мова не йде про занурення готового споруди. Таким методом обробляється будівельний матеріал, з якого, згодом, збирається будинок.

Гідності й недоліки

Питання «краще» або «гірше» завжди вимагають відповіді на питання: «з чим будемо порівнювати?». А порівнювати будемо з іншими технологіями.

Вручну. Ця технологія не вимагає ніякого устаткування. Вона розрахована на разове замовлення і на великий обсяг людино-днів. До недоліків даного способу відноситься те, що існує небезпека не 100% -ної обробки деревини. Крім того, якщо використовується наймана праця, то людино-дні помножені на рублі іноді дають несподіваний ефект, у вигляді серйозно полегшало гаманця замовника.

Високотехнологічні методи. Зрозуміло це якісна робота. Недолік - вартість обладнання та його експлуатації. Дана технологія дозволяє обробляти деревину для використання в складних умовах (шпали, палі, деталі мостів). При менших вимогах вартість обробки залишається тією ж. Якщо приводити аналогії, то антисептирование будинку високотехнологічним методом - це як орати на танку. Деякі функції танка зайві, але вартість оранки на танку це не зменшує.

Занурення. Гідність - повна обробка всієї поверхні. Також до плюсів можна віднести те, що кустарі-одинаки цим процесом не займаються: така технологія має на увазі великі обсяги обробки деревини, а значить - і великі фінансові вкладення для організації бізнесу. Як наслідок з попереднього твердження - мається на увазі адекватність керівництва і персоналу компанії. Недоліків у цього способу майже немає. Напевно, ви запитаєте: «Чому майже?» ...

Є один, загальний для всіх технологій. Якщо бути точніше, то це недолік антисептиків: все антисептики токсичні. Причому, токсичні за визначенням: їх завдання - вбивати біологічні організми. Але лякатися не варто: все антисептики проходять сертифікаці. Навіть окріп токсичний для бактерій, а алкоголь - ще більш токсична. Зауважимо, що обробники деревини навряд чи розраховують на клієнта, який захоче облизати пару кубометрів обробленого дерева, щоб отримати «премію Дарвіна».

Похожие страницы