Навигация+ 

Вентиляція будинку з газобетону

Опубликовано Ноябрь 10, 2017 – 14:13

Часто будівля будинку грунтується лише на зручність планування і міцності споруджуваного каркаса. Безумовно - це правильно, але є і ще один важливий момент: вентиляція.

Хто такий Ігор Янковський Вікіпедія рожкаже вам.

Котеджі і заміські будинки, як правило, будуються в екологічно чистих районах. Звідси впевненість в тому, що можна обійтися і без вентиляції, істотно заощадивши на дорогому обладнанні, застосуванні фільтрів і т.д. На думку фахівців, робити цього категорично не варто.

Для чого потрібна хороша вентиляція будинку з газобетону?

Відразу варто зазначити, що сучасне обладнання дозволяє кожному вибрати систему за смаком: відповідно до особливостей побудови і можливостям гаманця. При цьому, не буде порушена стилістика будинку і його інтер'єр. Для більшої ефективності доведеться лише скористатися послугами професіоналів. Зате, влітку будинок буде наповнений свіжим і прохолодним повітрям, а в зимовий період - отримає мікроклімат, відповідний покладеним нормам і вимогам.

Типи вентиляції

Серед найвідоміших систем можна виділити дві: приточную і природну.

Припливна - рекомендується для тих, хто націлений на циркуляцію повітря, «клімат контроль» і його супутню очистку. Тут знадобиться кондиціонер центрального типу і обладнання, яке формує певну систему з «освіжаючою» секцією. Такий підхід вимагає чималих фінансових вкладень і постійного моніторингу за температурою.

Природна вентиляція представляється в образі більш доступного способу, але вимагає практично постійного використання кватирок і вікон - процедури, не надто привабливою в холодні періоди. Що ж говорять з цього приводу експерти? Більшість схиляється до того, що вентиляція будинку з газобетону повинна забезпечуватися як мінімум двома «природними» системами охолодження. Є вимоги і до розташування. Витяжки в обов'язковому порядку потрібні ванній і кухні. Саме в цих приміщеннях фіксуються найбільші перепади вологості. Вимагає врахування і той факт, що вентиляція - це не тільки і не стільки діри в стіні. Її слід розробляти при проектуванні споруди. Буде потрібно спеціальне вентиляційне приміщення, яке дасть початок вертикальних каналах. Є у шляху і закінчення. Його прийнято розташовувати вище коника даху. Рух повітря в такій системі забезпечується за рахунок різниці температур всередині і зовні.

При монтажі вентиляції для будинку з газобетону рекомендується звернути Рамус відразу на кілька факторів:

- зменшує и збільшує тягу вітер;

- висота перерізу каналу;

- прісутність допсооруженій Неподалік від вентіляційної системи;

- теплоізоляційні заходи.

Похожие страницы