Навигация+ 

Купити квартиру в новобудові від забудовника у Луцьку

Опубликовано Июль 27, 2018 – 19:43

Багато людей, активно вирішальні квартирне питання, терзають себе сумнівами: купувати чи не купувати квартиру в новому будинку? Адже при покупці квартири в новобудові, є ризик залишитися на вулиці: нерідкі випадки, коли забудовник кілька разів переносить терміни здачі житлового комплексу.

Щоб подібні думки не хвилювали вашу голову перед тим як купити квартиру в споруджуваному будинку, звертайтеся до перевірених і надійних девелоперів.

На сьогоднішній день актуально купувати квартири в споруджуваних будинках Луцька з обробкою. Існує три варіанти: «чорнова», «чистова» і «під ключ». Для покупців одно-, двокімнатних квартир в новобудовах економ-класу оптимальним варіантом стане житло з чистової обробкою. Це дозволить уникнути додаткових витрат на ремонтні роботи. Для тих же, хто хоче проявити максимум фантазії і спробувати себе в якості дизайнера, підійде чорновий варіант обробки.

Як убезпечити себе перед укладенням договору на покупку житла

перевірити, чи є у забудовника дозвіл на будівництво;

дізнатися, чи є у будівельній компанії право власності на землю під будівництво або договір оренди землі;

дуже уважно прочитати проектну декларацію, яка в обов'язковому порядку повинна бути опублікована в Інтернеті або засобах масової інформації.

Ви можете купити квартиру в ЖК "Сімейна фортеця", і таким чином,отримати житло своеєї мрії. Якщо Ви зацікавились нашою пропозицією, тоді Вам необхідно завітати за посиланням fortecya.lutsk.ua і отримати більш вичерпну інформацію з цього приводу.

Похожие страницы