Навигация+ 

Нержавіючий металопрокат: види, застосування

Опубликовано Август 20, 2017 – 14:01

Металопрокат з нержавійки є одним з найнадійніших видів сталевої продукції. Вироби з нержавіючої сталі відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, естетикою, безпекою.

Качественные дымоходы изготовляет Альянс СТ по выгодной цене.

Серед переваг металопрокату з нержавійки слід зазначити його стійкість до пошкоджень (як механічним, так і хімічним), легка обробка, збереження властивостей і характеристик в процесі зварювального процесу. Нержавіючий прокат не потребує застосування специфічних заходів та особливих заходів в процесі обслуговування та експлуатації. Матеріали в повній мірі відповідають всім нормам і стандартам екологічної безпеки.

Металопрокат з нержавіючої сталі застосовується в багатьох сферах діяльності. Його використовують як для виробництва дрібних елементів конструкцій побутової техніки та електроніки, так і для зведення великомасштабних будівельних конструкцій виробничих підприємств, а також в машинобудуванні. На ринку прокат з нержавіючої сталі представлений таким асортиментом: коло, швелер, квадрат, лист, куточок, труба та інша продукція.

Круг нержавіючий виготовляється з високолегованої сталі і застосовується у виробництві деталей в машинобудуванні, в тих областях виробництва, де необхідно висока стійкість до впливу агресивних середовищ, негативних впливів зовнішнього середовища: харчова та хімічна галузі.

Труба нержавіюча - це профіль з складнолегована стали з великим вмістом хрому. Використовується даний тип металопрокату в місцях з високою вологістю. Хром, як один з компонентів сплаву, утворює захисний шар, що захищає метал від корозії. Хімічний склад виробів не робить негативного впливу на робочі середовища, що робить трубу оптимальним матеріалом для використання в харчовій промисловості, де особлива увага приділяється гігієнічності.

Профільні труби можуть мати форму квадрата, кола, овалу. Цей металопрокат широко використовується в оздобленні, для облаштування сходів, поручнів, огорож, перегородок. До листового прокату відноситься лист, смуга, рулон. Лист, виготовлений способом холодної або гарячої прокатки, може володіти матовою або дзеркальною поверхнею, він не кородує, зберігає свої естетичні властивості протягом тривалого часу. Нержавіючий гарячекатаний лист, використовується в автомобілебудуванні, в судочинстві. Нержавіючий прокат у вигляді куточків, квадратів, швелера використовується в сфері будівництва, реконструкції та ремонту.

Похожие страницы