Навигация+ 

НАНЕСЕННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ "КОРОЇД"

Опубликовано Январь 31, 2018 – 16:20

Ремонт - справа далеко не легка. А якщо у вас у власності є будинок або котедж, то завдання ускладнюється ще більше. Адже ремонт котеджу або будинку має на увазі під собою той факт, що вам доведеться задуматися про ряд робіт, не властивих власникам квартир. Наприклад: гідроізоляція і утеплення фундаменту, покрівельні роботи і т.д. Крім цього, виникає необхідність подбати про обробку фасаду.

Выбирать жилье на первичном рынке надо уметь советы эксперта Юрия Мавродиева.

Багато хто задається питанням - "чим же обробити фасад будинку або котеджу?". Будівельний ринок пропонує сучасному обивателю величезна безліч рішень. У даній статті ми розглянемо одне з них - нанесення декоративної штукатурки "короїд" .

екоратівная штукатурка "короїд" складається з цементу і мармурової крихти. Поверхні, оброблені "короїдом" схожі на поїдену комахами деревину, що надає будинку або котеджу вельми ефектний вигляд.

ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА «КОРОЇД» ДЛЯ ФАСАДІВ ІСНУЄ ДВОХ ВИДІВ:

"Короїд" на гіпсовій основі (в мішках);

Готовий до застосування акриловий (в пластикових відрах).

Готуючи суміш, необхідно звернутися до інструкції на упаковці. У різних виробників пропорції для замішування можуть відрізнятися (хоча і не значно). Для якісного перемішування штукатурки вкрай бажано користуватися будівельним міксером або дрилем з насадкою.

Перед нанесенням "короїд" необхідно виконати ряд підготовчих робіт:

Відчистити стіни від бруду, пилу, грибка і т.п;

Закрити тріщини і вирівняти поверхню (якщо того вимагає ситуація);

Нанести спеціальну ґрунтовку для фасадів (до складу входить пісок).

ЯК НАНОСИТИ ДЕКОРАТИВНУ ШТУКАТУРКУ "КОРОЇД"?

Після підготовки фасаду і замішування штукатурки, за допомогою шпателя виробляють рівномірне нанесення "короїд" на одну поверхню шар наноситься без перерв, оскільки розчин швидко схоплюється. Мабуть, це головна специфіка процесу, - це не плиткові роботи , де можна не поспішаючи все виміряти, тут необхідна швидкість. З цієї ж причини краще готувати невеликі обсяги суміші, щоб мінімізувати витрату продукту.

Наступним кроком є обробка поверхні пластикової теркою. Зовнішній вигляд фасаду буде залежати від руху рук. Якщо затірку виробляти зверху вниз, то в результаті ви отримаєте вертикальні борозенки, якщо затирати під кутом, то борозенки будуть з нахилом.

Під час затирання не потрібно тиснути на терку і необхідно прагнути до того, щоб в результаті затірки на поверхні не утворилися напливи.

Після цього фасад оброблений "короїдом" можна фарбувати. Для цього необхідно використовувати спеціальні фарби, призначені для фасадних робіт. Поверхні, оброблені «короїдом» будуть радувати око не менше 5 років!

Источник статьи: https://kiev.segodnya.ua/kother/vybirat-zhile-na-pervichnom-rynke-nado-umet-1106337.html

Похожие страницы