Навигация+ 

Стіни будинку з газобетону

Опубликовано Октябрь 23, 2017 – 09:36

Стіни з газобетону запорука здоров'я мешканців і довгого життя вдома!

Газобетон знайшов популярність буквально недавно, але обороти по його продажу все прискорюються. Світова практика підтверджує, що цей матеріал ідеальний при зведенні малоповерхівок, а також хороший при утепленні багатоповерхових будівель.

Вам необходим газоблок цена киев самая выгодная, заказывайте унас качественный товар.

Стіни будинку з газобетону можуть бути представлені в широкому розмаїтті, але при їх проектуванні слід враховувати щільність матеріалу:

- теплоізоляційна

- найменування від D300 до D500;

- конструкційно-теплоізоляційний - марки від D500 до D900;

- конструкційна - типів D1000 - в 1200.

Газобетон: суть в призначенні!

Ще до того, як віддати перевагу тій чи іншій марці газобетону, слід намітити, для яких потреб буде використовуватися конструкція. Чи потрібна теплоізоляція або несуча функція? І пам'ятайте - стіни не потерплять промахів і помилок!

Газобетон в теплоізоляції.

Спираючись на температурний потенціал, потрібно відповідати меті і в розрахунках. Для цього існують спеціальні методики. Наприклад, для Московської області і безпосередньо столиці, директива орієнтована на формулу Rreq = 3,15. Остання залежна від зовнішнього і внутрішнього (20-22 градуса) температурних режимів. В цьому випадку габарити стіни складуть від 200 до трохи більше 500 мм. Використовувати слід марки D300 і D400. Крім того, товщина залежна від того ж параметра, але щодо основної коснтрукціі і, звичайно, матеріалу виготовлення.

Газобетон як основна стіна.

Несучі стіни будинку з газобетону вимагають більшої щільності: від D500 і вище. Розрахунок товщини в цьому випадку (500 г / 3 куб.см.) буде дорівнює:

- від 200 мм. - для гаража;

- від 400 мм. - для будинку не вище 2 поверхів;

- 460 - 535 мм. - для триповерхового будинку.

Не забуваємо і про запобігання занадто швидкого вбирання вологи. Воно здатне завдати непоправного удару по теплоізоляційними властивостями. Тут прекрасну службу послужить «паровий бар'єр». Стіни просто обробляються шпаклівкою і ґрунтовкою глибокого проникнення. Зовнішню частину прекрасно захистить облицювальну цеглу.

Не варто нехтувати тим, що даний матеріал не так вже готується. Саме тому його не використовують при зведенні будівель вище трьох поверхів. Якщо не порушувати цього правила, то несучої «дієздатності» газобетону буде цілком достатньо для його використання як основного будівельного матеріалу і застосування в якості плит перекриття (марки з щільністю від 500). Блоки підвищеної щільності здатні посилити теплопровідність і звести до нуля всі бажані цілі.

Похожие страницы