Навигация+ 

Вибираємо систему інсталяції

Опубликовано Декабрь 28, 2016 – 21:25

За допомогою інсталяційних систем встановлюють не тільки підвісні унітази, а й підлогові прилади зі «прихованим бачком». Сам унітаз продається без інсталяційною системи, тому придбати її потрібно додатково. Такі системи універсальні, і підібрати їх можна до унітазів всякого виробника.

Купить клавиши смыва geberit, которые прослужат долгое время, Вы можете на сайте компании "СантехРай".

Зовнішня кнопка змиву не відноситься до системи інсталяції, тому купувати її слід окремо. Виробники інсталяційних систем пропонують великий вибір зливних кнопок, які розрізняються по дизайну, кольору, матеріалу, з якого виготовлені. Кнопки так само бувають:

• на два режими змиву: режим повного змиву і економічний режим;
• оснащені системою «змив-стоп», що дозволяє при повторному натисканні на кнопку зупиняти змив в будь-яку секунду;
• безконтактні, які можуть оснащуватися ультразвуковими датчиками руху або інфрачервоними панелями управління.


Панель управління змивом може перебувати в будь-якому, але зручному місці. Якщо випадок нетрадиційний, то можливий дистанційний змив, радіус дії якого досягає двох метрів. Але тільки до покупки цієї інсталяції потрібно визначитися з місцем розташування самої кнопки змиву. Майте на увазі, що ревізійне вікно може так само служити і отвором для кнопки.

Вибираючи систему інсталяції, обов'язково зверніть увагу на виробника. Тільки у відповідального і серйозного виробника гарантія на систему монтажу становить 10 років, причому вона поширюється і на супутні деталі системи, такі як бачок, прокладки, сальники, труби. Ці компанії мають солідні сервісні центри, де проводиться гарантійний ремонт. Тільки вони продовжують якийсь час випускати запчастини до тих моделям інсталяції, які зняті з виробництва.

Якщо ви купили систему інсталяції, то по можливості постарайтеся зберегти інструкцію. Вона вам допоможе перевірити правильність монтажу. У ній ви знайдете назву своєї моделі, якщо раптом знадобиться придбати запасні частини в разі непередбаченої поломки.

Похожие страницы