Навигация+ 

Поетапна інструкція по монтажу пластикового підвіконня

Опубликовано Ноябрь 16, 2017 – 17:27

установка підвіконня пластикового вікна

Бригада обробників підвела і не прийшла? Молодь потусити, і на підвіконні залишилися сліди бурхливого веселощів? Набридло шліфувати і фарбувати дерев'яний підвіконня? Гастарбайтери встановили підвіконня, та так що він зігнувся посередині? Продовжувати можна ще довго. Причин для заміни (установки) пластикового підвіконня може бути безліч. Мета: самостійно встановити пластикове підвіконня правильно, у відповідності з усіма нормативами та рекомендаціями виробників. Недотримання технології установки пластикового підвіконня може привести до продування, утворення конденсату, полою або цвілі.

Компанией "Амилко" произведена переработка 400 тысяч тонн кукурузы, что значительно увеличило стоимость ее мощностей.

Пластикові підвіконня все більше набирають популярність. Слід їх розділити на дві категорії: пластикові підвіконня і поріжки. Пластикові поріжки це ті ж підвіконня тільки посилені, щоб витримувати навантаження при настанні на них (якщо поріжок балконного блоку зробити зі звичайного пластикового підвіконня - він проломився дуже скоро). Слід звернути на це увагу, при обробці балконних блоків.

До переваг пластикових підвіконь можна і потрібно віднести:

- вологостійкість

- теплоізоляційні властивості

- простий в монтажі

Як вибрати якісний пластиковий підвіконня?

Все як завжди. Є простіше - дешевше продаються в будмаркетах (Максідом, Леруа, метрика, к-рауту і ін). Зазвичай, білого кольору. Є подорожче (Standart, Crystallit, Danke, Moller) під замовлення. Термін поставки 3 робочих дня. Колірна гамма пластикових підвіконь середнього і преміум класу різноманітна. Легко підібрати колір підвіконня під свій інтер'єр. Глянцевий або матовий, а може - сатиновий - як Вам захочеться. Практично всі підвіконня пвх виробляються в Росії.

Виробники пластикових підвіконь кажуть, що за рахунок високої якості термін фактичного використання може значно перевищувати гарантійний в 10 років.

вентиляційні решітки пластикового підвіконня

Вибрали колір пластикового підвіконня та виробника? - Дуже добре! Тепер, перш ніж самостійно купити і встановити підвіконня з ПВХ необхідно визначитися з його розміром. Не варто прагнути поставити підвіконня шириною з письмовий стіл. Чим вже підвіконня, тим він міцніше, тим краще циркуляція повітря в приміщенні. Для поліпшення повітрообміну, при установці широких пластикових підвіконь, необхідно робити в них технологічні отвори. Їх закривають декоративними вентиляційними гратами. З глибиною визначилися? Додайте 1,5 см для вставки під раму. Тепер необхідно визначитися з довжиною підвіконня. Довжина підвіконня дорівнює ширина отвору плюс довжина «вух» (виступи з боків). Зазвичай, ставлять підвіконня глибиною до півметра. Не забудьте купити 2 бічні заглушки.

До переваг самостійної установки підвіконня з пластику можна віднести: економія грошей, контроль всього процесу: сам встановив - сам відповідай-пишайся результатом своєї праці. Справитися з завданням установки пластикового підвіконня своїми руками може будь-який "домашній майстер".

При дотриманні цих вимог якісний монтаж (установка) пластикового підвіконня гарантований:

схема установки пластикового підвіконня

- підвіконня встановлюється на відстані більше 10 см від радіаторів опалення

- строго горизонтальна установка категорично не допускається !!! Д.б.наклон пластикового підвіконня всередину приміщення (близько 5 градусів)

- максимально вільний винос підвіконня 30 см

- якщо підвіконня виступає більше 10 см, то необхідно через кожні 50 см встановити несучі куточки

- максимальна довжина пластикового підвіконня 3 м. Якщо необхідна більша довжина, то в місці з'єднання залишають тепловий зазор 4-5 мм

Вам знадобиться (необхідні матеріали та інструменти для установки пластикового підвіконня):

- пластикове підвіконня (підвіконня пвх), 2 бічні заглушки

- рулетка, кутник, простий олівець, рівень

- саморізи, (кріпильні скоби), шуруповерт

- лобзик або болгарка

- бризкалка, монтажна піна, пароізоляційна стрічка, грунтовка, кисть, рукавички, захисні окуляри

- будівельний ніж, штукатурка, ємність, шпателі

- обезжириватель, ганчір'я білого кольору, герметик або рідкий пластик

- гарний настрій і пара-трійка годин роботи

Гарантувати якісну установку підвіконня пвх можна лише при дотриманні всіх технологічних вимог.

Уникнути помилок при установці пластикового підвіконня можна лише ретельно дотримуючись і виконуючи черговість робіт.

При проведенні ремонту та встановлення пластикових вікон рекомендується не затягувати з установкою підвіконня, тому що технологічно спочатку монтують підвіконня, а потім внутрішні укоси. При установки (заміни) однієї підвіконня може призвести до пошкодження вже встановлених укосів.

Рекомендується видаляти захисну плівку з підвіконня повністю після завершення всіх монтажних робіт. Для монтажу підвіконня необхідно лише злегка відігнути плівку по «вухах», що

Похожие страницы