Навигация+ 

Сервісне обслуговування, ремонт та повірка алкотестерів

Опубликовано Январь 15, 2017 – 14:41


Компанія виконує повний комплекс робіт по сервісу, ремонту, калібрування та метрологічної атестації (держповірка) індивідуальних і промислових алкотестерів всіх представлених в Україні виробників.

Наявність сучасного обладнання для діагностування, калібрування і ремонту приладів, необхідних електронних компонентів забезпечує виконання всіх видів робіт в стислі терміни за мінімальними цінами.


Промислові та індивідуальні алкотестери будь-яких моделей повинні через певний проміжок часу - зазвичай після 200 тестів або від 3-х до 6 міс. експлуатації, проходити процес калібрування приладу.

Калібрування алкотестера полягає в налаштуванні датчика (сенсора), яка виконується за стандартною або спеціальною методикою від виробника на еталонної установки, яка імітує «алкогольний видих» із заданою концентрацією і швидкістю потоку суміші повітря і парів алкоголю.

Профессиональная поверка алкотестера по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Калібрування індивідуальних (персональних) алкотестерів для більшості моделей приладів необхідно виконувати кожні два-три місяці.

Результат калібрування приладу - відновлення працездатності датчика і зменшення похибки вимірювання до паспортних значень. Вартість калібрування залежить від моделі алкотестера і складності процедури.

Професійні прилади крім проведення калібрування вимагають також метрологічної атестації алкотестера - державної повірки.

За результатами перевірки, виконуваної спеціалізованої атестованою лабораторією Укрметртестстандарту, на алкотестер видається свідоцтво метрологічної атестації, яка діє від 6-ї до 12-и місяців.

Похожие страницы