Навигация+ 

​Вітальня в мінімалістичному стилі: простота і функціональність

Опубликовано Декабрь 11, 2018 – 17:33

Вітальня в мінімалістичному стилі

Вітальня в квартирі або будинку є центром всіх подій. Саме тут можна посадити гостей або зібрати всю родину на вечірні «посиденьки».

Вітальня - сама простора кімната в будинку. У ній повинно бути багато світла, а меблів, навпаки, трохи менше. Тому, оформивши вітальню в стилі мінімалізм, можна вирішити відразу кілька проблем:

Выполним грузовые перевозки по России по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- наповнити кімнату світлом;

- звільнити простір;

- додати речам функціональності.

Найголовніше гідність даного стилю - він підходить для вітальні будь-яких габаритів. Великій кімнаті він додасть простору, а маленьку позбавить від захаращеності.

Перші кроки на шляху до втілення стилю мінімалізм: розширити віконні отвори і об'єднати вітальню з кухнею - так можна домогтися більшого простору і освітленості.

Оздоблювальні матеріали для стін і підлоги слід вибирати однотонні, так як малюнок краде простір. Для підлоги підійде дерев'яний паркет, одноколірний лінолеум або килимове покриття. Стіни також краще обклеїти однотонними шпалерами, декоративною штукатуркою або дерев'яними панелями.

З метою економії простору необхідно позбутися від непотрібних меблів. Краще, якщо предмети інтер'єру будуть виконувати відразу ряд функцій. Вміст меблів має бути якомога краще приховано від очей сторонніх людей. З цією функцією легко справляється вбудована або модульні меблі з дзеркальними дверцятами.

Центром будь-якої вітальні є диван. Тому йому треба приділити особливу увагу. Такий диван повинен бути нейтральною, однотонного забарвлення, правильної геометричної форми. Якщо дозволяє місце, можна додати пару крісел або пуф, тієї ж колірної гами.

Стиль мінімалізм віддає перевагу натуральним відтінкам: бежевому, коричневому, чорному попелястому, кольором слонової кістки. Причому, меблі повинні контрастувати з кольором зі стінами і підлогою.

Будь-яка вітальня вимагає хорошої освітленості, тому перевага віддається точковим джерел світла. В основному використовуються бюджетні світлодіодні лампочки для точкових світильників малої потужності. Також допускаються різні світильники, бра або підлогові лампи.

Не варто нагромаджувати таку вітальню елементами декору. А так як кімната повинна бути затишною, можна дозволити собі кілька милих штучок.

Оформляючи вітальню в стилі мінімалізм, не обов'язково виконувати всі його правила. Кожна людина має право внести свій індивідуальний штрих.

Похожие страницы