Навигация+ 

НЕБЕЗПЕКА ВОЛОГИ ДЛЯ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

Опубликовано Март 27, 2017 – 05:25

Вибираючи для будівництва заміського будинку профільований брус, потрібно пам'ятати про «особливих» відносинах деревини і вологи. Волога деревина для будівництва не годиться. Будівельна деревина обов'язково повинна бути висушена до певного рівня вологості, а в процесі експлуатації оберігатися від впливу вологи, в іншому випадку дерев'яний будинок може втратити свої цінні якості. Чому?

Для того, чтобы зарабатывать веб моделью на дому, пройти веб модель регистрация быстро и Вы можете сразу приступать к работе.

Виною всьому пористість деревини, через що профільований брус швидко вбирає вологу. Перезволожений деревина - це чудове середовище для розвитку цвілі і всіляких деревних грибів, які є серйозними ворогами будинку з бруса. Уражена грибами і цвіллю деревина не тільки змінює свій красивий колір, вона починає підгнивати, залучаючи ще більшу кількість своїх одвічних ворогів, які буквально починають її «поїдати». Однак в дерев'яному заміському будівництві вже давно розроблені способи захисту деревини.

Насамперед будівельна деревина ретельно висушується природним або промисловим способом. Потім приходить черга обробки антисептиками, що забезпечує надалі ефективний захист від біопораженій. Друге завдання полягає в тому, щоб уберегти деревину від впливу вологи в процесі експлуатації, і вирішується вона на етапі створення проекту будинку. Волога може проникати в будинок з бруса різними шляхами: через щілини в стінах, покрівлю, системи водопостачання, підніматися від грунту по фундаменту, «ховатися» за обшивкою і теплоізоляційними матеріалами, що часто відбувається при неякісному «каркасному будівництві».

Грамотні проектувальники знають, що ураження грибами можна уникнути, якщо вміст вологи в деревині буде нижче 20%. Тому вони пропонують різні конструктивні способи захисту дерев'яного будинку від вологи. Високий фундамент, добре провітрюваних приміщеннях, в тому числі горища і підвали, надійна гідроізоляція, особливо в приміщеннях з підвищеною вологістю, достатня освітленість будівлі і приміщень, спеціальна обробка фасадів - все «працює» на цю задачу і дозволяє успішно впоратися з проблемою.

Похожие страницы