Навигация+ 

Проекти Дерев'яних оциліндрованнимі Будинків

Проект "Квебек". Красивий будиночок з колоди.

вид 1 Дачний будиночок з габаритами 8.5х10. На першому поверсі є тераса, хол, вітальня (19.6 кв.метрів), кухня (9 кв.метрів) і санвузол. На другому поверсі передбачені дві кімнати (площі яких по 12 м.кв.), хол і невеликий друге світло.

 

Проекти будинків площею до 100 м2

 

Проекти будинків площею до 100 м2 відмінно підійдуть для дачного будівництва або ж вузького маленького ділянки, де неможливо побудувати габаритне будову.Досить часто клієнти вибирають проект будинку до 100 м2, в якості будиночка для гостей, охорони та прислуги.При правильній організації приміщень всередині можна організувати на площі в 100 м2 затишний і «теплий» дерев'яний будинок, який буде краще будь-який міський клетушки в багатоповерхівці.

 

В каталозі нашої компанії ви зможете знайти різні проекти різних дерев'яних будинків від простих і маленьких до величезних особняків.Ми впевнені, що будь-хто зможе знайти в пропонованому широкому асортименті те, що йому потрібно.

 

Якщо під час перегляду каталогу у Вас будуть питання, то наші фахівці з великим задоволенням дадуть відповідь на них, а також проконсультують.

 

З усіх питань, які виникають у Вас, дзвоніть нам за контактними телефонами.

 

вид 2 Щоб зведення Будь проект дерев'яного будинку з колоди безкоштовно!

 

вид 1

 

вид 2

 

плани

 

фасади

 
<Таблиця вирівняйте = "центр" кордон = "0"> <Таблиця кордон = "0">  

Вибираючи готовий проект ви:

Не платіть за робоче і ескізне проектування Відразу дізнаєтеся точну вартість будівництва Скорочуєте термін будівництва на першому5-2 місяців   <Таблиця кордон = "0">  

основні характеристики

 

Проект "Квебек"

 

Gabarity додому: восьме5х10.8

Площа: 100м2 Висота першого поверху - 2.6 м Висота зрубу, м. - Спосіб рубки кута - "в чашу" Дах будиночка - "під тимчасову покрівлю" Ціна будівництва, руб.- 815 000 руб.  
Ціна arhitekturnogo проект (AP) - dogovornaya    

Stroitelystvo BLE zakazaty навколо Breve

 
Возможно, вам понравится
Проекти будинків з колоди. Можна
Проекти будинків з колоди. Можна
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Заміський будинок: надійний цегла або благородне дерево? & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вести.Ru
Незважаючи на це, будівництво будинків ведеться з двох типів матеріалів: цегла, піноблоки, газобетонні блоки і дерев'яний брус, оциліндровані колоди, каркас.Ці матеріали мають свої переваги і недоліки. Експерти проекту Lookon розглянули їх детальніше.

Лазні з оциліндрованих колод під ключ в СПБ - якісно, ​​швидко і доступно & Nbsp; & mdash; & NBSP; Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Сьогодні все більше власників заміському будинку Хотате імені ванну на svoem ділянці.І подібне бажання цілком зрозуміло, адже дана .. Баня з оциліндрованих колод під ключ вимагає достатнього досвіду, знань і навичок, хоч її проект і може показати нескладним.

У Новій Москві здадуть ще 18 дитсадків & Nbsp; & mdash; & nbsp; PRO Нерухомість
Понад тридцять соціальних об'єктів різного профілю будуть здані на території Нової Москви в майбутньому році.Про це розповів Володимир Жидкин, керівник департаменту розвитку приєднаних територій столиці.

Похожие страницы