Навигация+ 

Дизайн-рішення для салонів краси: вибираємо стиль

Опубликовано Январь 15, 2019 – 20:35

Оригінальні рішення для салонів краси

Для багатьох жінок, та й для чоловіків, в тому числі жителів мегаполісів, салон краси - це місце для розслаблення і відпочинку.

Відвідуючи подібні заклади, пані та дівчата сподіваються отримати задоволення і піти щасливими, тому вони звертають увагу не тільки на якість послуг, але і дизайн інтер'єру закладу. Він повинен бути не тільки комфортним для співробітників і відвідувачів, а й привертає і незабутнім.

К Вашему вниманию стильная и качественная плитка Ceramica Konskie для ремонтных работ любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Навіть якщо мова йде про невеликий закладі середнього рівня, то досвідчений дизайнер зможе придумати креативний варіант оформлення салону краси, реалізація якого обійдеться власнику недорого. Що й казати про випадки, коли потрібен оригінальний інтер'єр салону краси! Такі замовлення - справжній подарунок для дизайнера, що дозволяє побачити втілення своїх ідей, ніж він давно мріяв.

Дизайн-рішення для салонів краси: вибираємо стиль

Креативні ідеї в інтер'єрі салону краси можна підглянути, перегорнувши спеціалізовані журнали, що розповідають про найвідоміші і модних закладах Європи з США. Так як вони оформляються в самих різних стилях, від вінтажу з рисами різних епох, до орієнтального або хай-тек, то можна сказати, що жорсткого диктату в цій сфері не існує.

Оригінальні рішення для салонів краси

Найбільш незвичайні дизайнерські рішення інтер'єру салону краси для жінок - це перетворити його на своєрідний клуб для дам. Подібна концепція підійде перукарнях, розташованим, що займає більшу площу. В таких закладів в приміщенні, де клієнтки чекають своєї черги, встановлюють столики з журналами і можна замовити каву, прохолодні напої і навіть легкі закуски. Таким чином, ділові дами, які приїжджають в перукарню прямо з офісу, в процесі очікування зможуть втамувати голод і скоротати час в приємній бесіді з подругою, з якою ніяк не вдавалося зустрітися через постійну зайнятість.

Незвичайний дизайн салону краси потрібно і барбершопу, т. Е. Закладу, призначеному для обслуговування чоловіків. Їх обов'язковою складовою є бар, який повинен бути відділений від робочих місць майстрів і оформлений у вигляді окремої зони. Для барбершопа невеликій площі хорошим рішенням є незвичайний дизайн інтер'єру салону краси, коли стійка ресепшен оформлена, як в барі і ззаду знаходяться полиці з красиво розставленими пляшками.

Де замовити креативні ідеї інтер'єру для салону краси

Студія пропонує власникам перукарських дизайн-ідеї для салонів краси від наших фахівців, які є професіоналами високого рівня. Наприклад, ми можемо розробити тематичний дизайн, і при цьому забезпечити функціональність перукарні і комфорт її відвідувачів.

Дизайн-рішення для салонів краси є пакет документів, в які входять схеми меблів і устаткування, планувальні креслення, оздоблювальні відомості тощо. З їх допомогою майстра, які здійснюють ремонт, зможуть відтворити оформлення, яке замовник побачить на фото, отриманих за допомогою комп'ютерної програми 3Д -візуалізаціі дизайн-проекту.

І не вірте, що незвичайні інтер'єри салону краси, студії пропонують за шалені гроші.

Звертайтеся і ви отримаєте оригінальні проекти салонів краси за розумною ціною, що становить 4-10% від ціни ремонту. В кінцевому підсумку це дозволить вам заощадити значну суму, так як ви не будете переплачувати за зайві оздоблювальні матеріали через помилки в розрахунках їх кількості, а креативне оформлення салону забезпечить йому постійний приплив клієнтів.

Похожие страницы