Навигация+ 

Оренда будівельних лісів: особливості та переваги

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 13:09

Зведення багатоповерхових житлових і адміністративних будівель - процедура, яка вимагає обов'язкового використання спеціальної техніки, обладнання та інструментів. Велика увага при плануванні будівельних робіт слід приділяти підбору та встановлення на місці виконання робіт конструкцій, що дозволяють майстрам-будівельникам дістатися до потрібної ділянки фасаду або внутрішнього приміщення. Для цих цілей, як правило, використовуються будівельні ліси різних конфігурацій, а також вишки тури. Дозволити собі купити у власність такі ліси і вежі по кишені не кожному, тому для багатьох фірм вигідним і доступним варіантом залишається оренда будліс у спеціалізованих фірм.

На сьогоднішній день оренда - прекрасна можливість отримати недорогий доступ до будівельних виносним майданчикам і лісам на будь-який термін. У більшості випадків механізм їх оренди досить простий. Спочатку клієнтові фірми слід зателефонувати спеціалістам, підібрати потрібний варіант лісів і вказати термін, на який йому подібна допоміжна конструкція необхідна. Після проводиться оплата оренди, залишення тимчасового застави і доставка будліс клієнту. При цьому терміни прокату конструкцій для виконання будівельних робіт можуть бути самими різними, і залежать тільки від особистих побажань клієнта.


Оренда будівельних лісів, вишок турів і виносних майданчиків сьогодні має масу переваг. Якщо стоїть вибір між покупкою і орендою, то багато приватних осіб і навіть деякі будівельні фірми виберуть саме прокат, адже така послуга має масу переваг.

По-перше, використання орендних лісів дозволяє скоротити бюджет будівництва, особливо, якщо воно носить разовий характер. По-друге, якщо орендувати лісу будівельні, то не доведеться розширювати бюджет, включати окремі статті. По-третє, не потрібно облаштування місць зберігання допоміжних конструкцій, їх регулярне обслуговування і догляд - все беруть на себе фахівці фірм-орендодавців. По-четверте, для транспортування і установки на об'єкті будівельних лісів потрібне використання спеціальних машин, якими не може похвалитися автопарк навіть великих фірм, що займаються будівництвом.

У будь-якому випадку оренда будліс, вишок турів і виносних платформ - вигідна і недорога, є ідеальним рішенням проблем з виконанням робіт на висоті.

Ви можете купити і орендувати риштування будівельні на сайті plettac.ua за вигідною ціною. Гарантується надійність і якість.

Похожие страницы