Навигация+ 

Тонкощі будівництва будинку зі зрубу

Опубликовано Февраль 23, 2018 – 21:08

Повернення до дерев'яного житлового будівництва - сучасна тенденція в будівництві. Багато потенційних забудовників вибирають купити зруб будинку, хоча керамічну цеглу для будівництва будинку , газосиликатні блоки так просто не здаються.

Купить Т-образный профиль для плитки алюминиевый на этом сайте по лучшей цене от производителя.

Що являє собою зруб будинку?

Конструкція зрубу - каркас будинку з оброблених (без кори, рубаних) колод, у якого немає покрівлі, підлоги, обрешітки. Для його виготовлення застосовуються різні породи дерев від сосни до кедра. Розрізняються і конструкції, щоб купити зруб будинку з урахуванням пріоритетів:

четверик (прямокутник);

п'ятистінок з перерубати;

шестерик (шестикутник);

восьмерик (восьмикутник);

повалуша і пр.

Розрізняються колод будова і за технологією зведення, яка полягає в кутах будови: обло, чашка, лапа.

Що значить зруб під усадку?

Конструкція дерев'яного будинку, яка не має даху і підлоги - зруб під усадку. Тобто матеріалу (колодах) дають час відстоятися, що полягає в висиханні деревини в природному середовищі. Час висихання залежить від клімату місцевості і вихідного матеріалу (колод), а також якості виконаної роботи. Процес усадки може тривати від півроку до року. Зруб під усадку - правильне рішення не тільки для самої будови, але і час для відстою фундаменту разом будинком. Це значно підвищує надійність і міцність всієї конструкції.

Навіщо потрібен відстій зрубу?

Відстій зрубу - обов'язковий технологічний процес для подальшої експлуатації будівлі. Він дає усадку, то колоди або брус висихає до експлуатаційних показників і більше «не сідає». Краще рішення, щоб купити зруб будинку - дати йому відстоятися на вашій ділянці, щоб бачити все що з'явилися вади і усунути їх. Покручені дерева, «поведені» стіни, потворні вигини - результат того, що зруб не пройшов отстойкі. Час відстоятися можна обчислити самому з урахуванням початкового стану колод або бруса.

Похожие страницы